Gyčiui Gudlevičiui – auksas Lenkijoje

Džonkuve įvyko Lenkijos taurės II etapo varžybos, kuriose dalyvavo ir aštuoni sportininkai iš Lietuvos.

Geriausiai sekėsi Gyčiui Gudlevičiui, kuris tarp suaugusiųjų užėmė antrąją vietą, tačiau jaunimo įskaitoje tapo čempionu. Vilnietis iš viso surinko 1481 tašką ir bendrojoje įskaitoje nusileido 1488 taškus surinkusiam patyrusiam kaimynų sportininkui Jaroslawui Swiderskiui.

Kiti lietuviai, dar nesivaržantys jojimo rungtyje, turėjo tenkintis gerokai žemesnėmis pozicijomis. Jokūbas Žurnauskas per keturias rungtis surinko 985 taškus ir bendrojoje įskaitoje užėmė 34-ąją vietą, o Tomas Maksimovičius sukaupė 950 taškų ir liko 36-as tarp 41 dalyvio.

Moterų varžybose į geriausiųjų dešimtuką pavyko patekti dviems Lietuvos atstovėms. Eglė Švedaitė (1231 taškas) užėmė septintąją poziciją, o laipteliu žemiau liko Ieva Želvytė (1220).

Kita mūsiškių trijulė dar nebandė jėgų jojimo rungtyje ir tarp 32 sportininkių užėmė vietas turnyro lentelės viduryje: Elžbieta Adomaitytė (978) liko 15-a, Viktorija Marčiulionytė (934) – 18-a, o Monika Rėkutė (910) – 21-a.

Moterų varžybų nugalėtoja tapo čekė Aranka Chalupnikova, surinkusi 1334 taškus.

Lenkijos taurės turnyro II etape dalyvavo sportininkai iš penkių šalių: Čekijos, Japonijos, Lenkijos, Lietuvos ir Slovakijos.