ieva želvytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ieva želvytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ieva želvytė“.

Įspūdingame ekstremaliame bėgime Kazlų Rūdoje triumfavo olandas ir lietuvė

Šeštadienį Kazlų Rūdoje praūžė „OCR Lithuania“ organizuotas vienas didžiausių ekstremalių bėgimų Lietuvoje. Žmonių energija, pasiaukojimas, drąsa ir kovingumas liejosi per kraštus, o teigiamos emocijos išdavė tai, kad šis sportas atranda savo vietą Lietuvoje. Antrą kartą Kazlų Rūdoje surengtas bėgimas su kliūtimis šiemet kvietė visus atvykti su šeimomis ir keli šimtai dalyvių galėjo išbandyti sau tinkančią trasą.
2021-09-13

Vokietijoje – triguba Lietuvos penkiakovininkių pergalė

Veideno mieste Vokietijoje šį savaitgalį vyksta 2018 metų Europos biatlo ir triatlo čempionatas, kuriame Lietuvos penkiakovininkės pelnė tris medalius. Moterų triatlo varžybose Lietuvos atstovės užėmė visą prizininkių pakylą. Europos čempione tapo Aurelija Tamašauskaitė (20 min. 1,53 sek.
2018-07-29

Aurelijai Tamašauskaitei – Europos jaunimo (iki 23 metų) čempionato bronza

Džonkuve (Lenkija) įvyko pirmasis Europos jaunimo (iki 23 metų) čempionatas. Jame labai sėkmingai pasirodė Aurelija Tamašauskaitė, užėmusi trečiąją vietą. Vilnietė surinko 1304 taškus ir į priekį praleido šeimininkų atstovę Natalią Dominiak ir vengrę Saroltą Simon. A. Tamašauskaitė fechtavimosi rungyje buvo 14-ta (200 taškų), plaukimo – 19-a (250), jojimo – 18-a (286), o bėgdama ir šaudydama – pirma (568). Paskutinėje rungtyje Lietuvos sportininkė trasą įveikė per 12 min. 12,95 sek.
2017-10-20

Aurelija Tamašauskaitė Lenkijoje – antra, Gytis Gudlevičius – penktas

Džonkuve vykusiame šiuolaikinės penkiakovės Lenkijos jaunimo taurės III etape vilnietė Aurelija Tamašauskaitė iškovojo sidabro medalį. Lietuvos atstovė surinko 1311 taškų ir nusileido tik rusei Ksenijai Fralcovai (1347). Trečiąją vietą varžybose užėmė finiše A. Tamašauskaitei minimaliai pralaimėjusi Australijos sportininkė Marina Carrier (1310). Kita Lietuvos atstovė Ieva Želvytė (1207) surinko 1207 taškus ir užėmė 16-ąją vietą, Elžbieta Adomaitytė (913, nedalyvavo jojimo rungtyje) liko 29-a, o ...
2017-04-24

Gyčiui Gudlevičiui – auksas Lenkijoje

Džonkuve įvyko Lenkijos taurės II etapo varžybos, kuriose dalyvavo ir aštuoni sportininkai iš Lietuvos. Geriausiai sekėsi Gyčiui Gudlevičiui, kuris tarp suaugusiųjų užėmė antrąją vietą, tačiau jaunimo įskaitoje tapo čempionu. Vilnietis iš viso surinko 1481 tašką ir bendrojoje įskaitoje nusileido 1488 taškus surinkusiam patyrusiam kaimynų sportininkui Jaroslawui Swiderskiui. Kiti lietuviai, dar nesivaržantys jojimo rungtyje, turėjo tenkintis gerokai žemesnėmis pozicijomis.