elžbieta adomaitytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „elžbieta adomaitytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „elžbieta adomaitytė“.

Ieva Serapinaitė – Europos jaunimo šiuolaikinės penkiakovės čempionė

Lenkijoje vykstančiame Europos jaunimo (iki 24 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionate aukso medalį iškovojo lietuvė Ieva Serapinaitė. Merginų finale lietuvė surinko 1326 taškus ir po dramatiško finišo aplenkė baltarusę Tatjaną Rahačovą (1323), trečia liko britė Jessica Varley (1288). I.Serapinaitė fechtavimo rungtyje laimėjo 27 kovas ir su 264 tšk. buvo antra. Vėliau 200 m laisvuoju stiliumi I.Serapinaitė nuplaukė per 2 min. 14.01 sek., pelnė 293 tšk. ir buvo pati greičiausia.
2018-09-22

Į jaunimo olimpines žaidynes Buenos Airėse vyks 14 Lietuvos sportininkų

Tramplinas į suaugusiųjų sportą ir didžiulė konkurencija kovoje dėl medalių – tokia jaunimo olimpinių žaidynių vizitinė kortelė. Spalį šios varžybos vyks Argentinos sostinėje Buenos Airėse. Lietuvai jose atstovaus 14 sportininkų, t. y. 0,3 procento nuo visų dalyvių. Iš viso Argentinoje varžysis 200 valstybių atletai, kurių amžius nuo 15 iki 18 metų. 32 sporto šakų atstovai kovos 36 rungtyse, žaidynėse bus išdalytas 241 medalių komplektas.
2018-08-28

Vokietijoje – triguba Lietuvos penkiakovininkių pergalė

Veideno mieste Vokietijoje šį savaitgalį vyksta 2018 metų Europos biatlo ir triatlo čempionatas, kuriame Lietuvos penkiakovininkės pelnė tris medalius. Moterų triatlo varžybose Lietuvos atstovės užėmė visą prizininkių pakylą. Europos čempione tapo Aurelija Tamašauskaitė (20 min. 1,53 sek.
2018-07-29

Lietuvos fechtuotojai – per plauką nuo medalių

Savaitgalį Hapsalu mieste (Estija) vyko kasmetinis Šiaurės šalių jaunimo ir jaunių fechtavimo čempionatas. Lietuvą atstovavo beveik pusšimtis sportininkų. Šeštadienį varžybas pradėjo vaikinų jaunimo grupė, kurioje kovėsi 119 fechtuotojų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Švedijos, Norvegijos, Suomijos ir Baltarusijos.
2017-09-26

Aurelija Tamašauskaitė Lenkijoje – antra, Gytis Gudlevičius – penktas

Džonkuve vykusiame šiuolaikinės penkiakovės Lenkijos jaunimo taurės III etape vilnietė Aurelija Tamašauskaitė iškovojo sidabro medalį. Lietuvos atstovė surinko 1311 taškų ir nusileido tik rusei Ksenijai Fralcovai (1347). Trečiąją vietą varžybose užėmė finiše A. Tamašauskaitei minimaliai pralaimėjusi Australijos sportininkė Marina Carrier (1310). Kita Lietuvos atstovė Ieva Želvytė (1207) surinko 1207 taškus ir užėmė 16-ąją vietą, Elžbieta Adomaitytė (913, nedalyvavo jojimo rungtyje) liko 29-a, o ...
2017-04-24

Gyčiui Gudlevičiui – auksas Lenkijoje

Džonkuve įvyko Lenkijos taurės II etapo varžybos, kuriose dalyvavo ir aštuoni sportininkai iš Lietuvos. Geriausiai sekėsi Gyčiui Gudlevičiui, kuris tarp suaugusiųjų užėmė antrąją vietą, tačiau jaunimo įskaitoje tapo čempionu. Vilnietis iš viso surinko 1481 tašką ir bendrojoje įskaitoje nusileido 1488 taškus surinkusiam patyrusiam kaimynų sportininkui Jaroslawui Swiderskiui. Kiti lietuviai, dar nesivaržantys jojimo rungtyje, turėjo tenkintis gerokai žemesnėmis pozicijomis.