Rokas Giedraitis dažniau svaidė pro šalį, o lietuvio atstovaujama Berlyno ALBA nesėkmingai pradėjo Europos taurės finalo seriją iki dviejų pergalių.

Vokietijos ekipa išvykoje 75:89 (13:20, 25:21, 15:30, 22:18) nusileido „Valencia Basket“ klubui ir atsilieka 0-1. Kitos rungtynės penktadienį vyks Berlyne.

R.Giedraitis mačą pradėjo starto penkete ir per 24 minutes pelnė 9 taškus (1/4 dvit., 2/7 trit., 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.

Lygi kova vyko kiek daugiau nei du kėlinius – sužaidus tris minutes trečiajame kėlinyje rezultatas dar buvo lygus 49:49, bet tada „Valencia“ keturių minučių atkarpą laimėjo 14:0 bei atsiplėšė.

Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui šeimininkai užtikrintai pirmavo 71:53, bet sėkmingai kėlinį pradėjusi ALBA nukirto atsilikimą per pusę iki 62:71. Vis tik ispanai netrukus atstatė dviženklį pranašumą ir pergale pradėjo finalo seriją.

Nugalėtojus į priekį vedė ir ALBA į neviltį varė Willas Thomas, pelnęs 22 taškus (9/13 dvit., 1/2 trit., 1/1 baud.) ir atkovojęs 6 kamuolius. Mattas Thomas pridėjo 16, Samas Van Rossomas 15 (7 rez. perd.), Fernando San Emeterio 11 taškų.

Berlyno klubui Peytonas Siva pelnė 17 (7 rez. perd.), Martinas Hermannssonas 16 taškų. Jie vieninteliai ALBA ekipai surinko dviženklį taškų skaičių.