Europos čempionate įtempta kova startavo B grupėje, kurioje varžosi ir Lietuvos rinktinė.

Bosnija ir Hercegovina (1/0) Kelne 95:85 (17:23, 28:23, 28:17, 19:19) įveikė Vengrijos (0/1) nacionalinę komandą.

Rungtynių pradžioje bosnių puolimas sukosi apie metimus forsavusį Džananą Musa ir tai leido vengrams įgyti persvarą (11:7). Sėkminga Miralemo Halilovičius atkarpa neleido skirtumui išaugti, tačiau Davidas Vojvoda kėlinį uždarė tolimu metimu – 23:17.

Antrasis Jusufo Nurkičiaus išėjimas į aikštelę padėjo bosniams išlyginti rezultatą, nors Akošas Kelleris pasižymėjo galingu dėjimu – 41:41. Szilardas Benke tada pataikė du tritaškius paeiliui, bet šį kartą kėlinį tolima bomba uždarė Johnas Robersonas – 45:46.

Po ilgosios pertraukos A.Kelleris neišnaudojo dviejų lengvų progų pasižymėti, o vengrams laikytis kovoje leido Rosco Alleno tolimas metimas – 59:60. Bosniai į tai atsakė savo spurtu ir po J.Nurkičiaus taškų įgijo dviženklį pranašumą – 70:59.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje vengrus sugrįžimui galingu dėjimu užvesti bandė Adamas Hanga – 68:75. Jo paties greita ataka leido prisitraukti dar arčiau (73:76). Netrukus puolėjas pridėjo ir tritaškį bei rezultatyvų perdavimą A.Kelleriui, tačiau užsidegęs gavo techninę pražangą. Atsaką pateikę bosniai įgijo dviženklę persvarą (90:80), kurios jau nepaleido.

B grupėje taip pat varžosi Lietuva, Prancūzija, Vokietija ir Slovėnija.