Apie tai, kodėl pasirinko šį kelią, ir kur šiuo metu jos gyvenime liko muzika – atviras interviu portalui tv3.lt.
Urte, kas jus atvedė į hipnoterapijos pasaulį?
Man visą gyvenimą buvo labai gera padėti žmonėms. Visada esu šalia jų ir skiriu didelį dėmesį, kai kažkam nesiseka ar žmogus išgyvena skaudžias emocijas. Hipnoterapiją atradau per savo asmeninį ieškojimą, ir pajautusi, kad tai padeda man, net neabejojusi kibau į mokslus, kad galėčiau padėti ir kitiems.
Kaip hipnoterapija padėjo jums pačiai?
Pati turėjusi esu ne vieną hipnoterapiją, nes dažnu atveju iš vieno klausimo ar problemos, kyla kitas (šypteli). Kaip pavyzdys – pasidarius hipnoterapiją dėl streso ir susidūrus su pasąmone, supratau, kad turiu pradirbti ir liūdesio klausimą.
Ši patirtis reikšminga tuo, kad ji keičia. Keičia asmenybę – tu vėl tampi gyvybingas, besižavintis savo vidine ramybe ir tuo, ką gali pasiekti. Hipnoterapija leido man atsisveikinti su tamsos baime, su migrenos skausmais ir pakeisti savo emocinį požiūrį.
Kiek laiko truko jūsų kelias į šią profesiją?
Šis kelias tikriausiai jau tęsiasi nuo labai seniai – jis prasidėjo dar tuomet, kai buvau scenoje. Kontaktas su žmonėmis, gilinimasis į save ir į aplinką man visuomet buvo svarbus.
Hipnoterapijos mokslus baigiau ne Lietuvoje, šis metodas, kurį baigiau žavingas tuo, kad užtenka vieno hipnoterapijos susitikimo jūsų problemai ar klausimui išspręsti.
Minėjote, kad hipnoterapija padeda keisti žalingus įpročius. Kaip tai vyksta praktiškai?
Hipnoterapija padeda įvairiausiai klausimais – panikos atakos, nerimas, savivertė, baimė ir fobijos, atidėliojimas, finansinė gerovė, žalingi įpročiai ar tiesiog noras lengvai ir be streso išeiti iš netenkinančių santykių, įgauti drąsos paprašyti didesnio atlyginimo, ar paskatinti save naujam įpročiui – sportuoti, siekti žinių ar skaityti knygas bei pamiršti galvos, nugaros ar kitus skausmus.
Hipnoterapijos metu bendraujame su kliento pasąmone. Šis būdas ir yra nuostabus tuo, kad pats klientas atranda ir pateikia visus atsakymus. Hipnoterapija leidžia keisti įsitikinimus, formuojant naujas neuronų jungtis, teigiant, kad žmogui viskas įmanoma, kad jis yra mylimas, pakankamas ar kad buvimas kitokiu, yra nuostabus. Iš savęs stabdymo, nežinojimo ir kartojimo sau, kad kažkas neįmanoma, po hipnoterapijos, žmogus pradeda suprasti, kad viskas įmanoma ir viskas galima.
Ar dainavimas vis dar yra jūsų gyvenime? Jei ne – ar pasiilgstate scenos?
Muzika buvo yra ir bus mano gyvenime. Tai mano pirmas artimas kontaktas su žmonėmis ir dalinimasis savo energija, savo balsu. Tiesiog šiuo metu dainavimas labiau tapo mano hobiu, kuris leidžia pasikrauti vykstant privatiems renginiams.
Ar turite dar minčių mokytis kažko naujo terapijos srityje? Galbūt domina kitos terapinės ar kūrybinės praktikos?
Noras tobulėti mane lydi visą gyvenimą. Baigusi bakalauro studijas muzikos srityje, magistrui pasirinkau socialinės politikos kryptį. Ir ties tuo nesustojau – dabar ant sienos kabo ir daug daugiau diplomų, tarp jų koučingo ir žinoma – hipnoterapijos.
Šiuo metu dalyvauju įvairiose užsienio praktikose, seminaruose ir dar labiau gilinu savo žinias, susijusias su hipnoterapija. O kaip bus toliau, gyvenimas parodys, nes jis tikrai nenustoja manęs stebinti.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!