Trisdešimt penktą nesėkmę 59-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė ir į tryliktąją vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje nukrito Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio "Devils" (61 tšk.) klubas.

Šeštadienį svečiuose daugiau nei 18 tūkst. žiūrovų akivaizdoje "Devils" komanda po ypač nesėkmingo trečiojo kėlinio 0:3 (0:0, 0:0, 0:3) turėjo pripažinti vienuoliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančių Vašingtono "Capitals" (63 tšk.) ledo ritulininkų, kurie iškovojo 27-ą pergalę per 59 mačus, pranašumą.

15 su puse minutės (16:30) aikštelėje praleidęs lietuvis penkis kartus metė į arenos šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą ir pirmajame kėlinyje (10:10) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso per 59 šio sezono rungtynes 35-erių metų D.Zubrus įmušė 10 įvarčių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų bei surinko 32 baudos minutes.

Įvarčiais prie arenos šeimininkų pergalės prisidėjo Julienas Brouillette'as (50:50), Martinas Eratas (58:13) ir Troy'us Brouweris (58:49), dviem rezultatyviais perdavimais - Nicklas Backstromas.

"Capitals" vartininkas Bradenas Holtby'is atrėmė visus 25, o "Devils" ekipos vartininkas Cory'is Schneideris - 23 varžovų metimus.