• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

FIFA agentas pareiškė, kad buvęs Londono „Chelsea“ puolėjas Didieras Drogba nori persikelti į Italijos „Serie A“ lygą.

REKLAMA
REKLAMA

Dramblio Kaulo Kranto rinktinės puolėjas praėjusiame sezone laimėjo UEFA Čempionų lygą ir vasarą paliko „Chelsea“ ekipą bei persikėlė į Šanchajaus „Šenhua“ klubą. Visgi Kinijoje D.Drogba nesijaučiu laimingas ir puolėjas nori vėl grįžti į Europą, tačiau ne į Angliją, o Italiją.

REKLAMA

Abu Italijos gigantai „Milan“ ir Turino „Juventus“ domisi patyrusiu 34 metų afrikiečiu ir tikimasi, kad kitą savaitę D.Drogba ateitis taps aiškesnė.

FIFA agentas Carlos Arino Bajo, kuris tvarko reikalus dėl D.Droga perėjimo į Italiją, patvirtino, kad žaidėjas nori priimti „Serie A“ lygos siūlomą iššūkį.

REKLAMA
REKLAMA

„Didieras su Kinijos klubu turi susitarimą dėl sutarties nutraukimo taigi manau, kad yra daug galimybių, kad sausį jis persikels į Italiją“, - kalbėjo C.A.Bajo.

„Juo domisi „Milan“ ir „Juventus“. Pats Drogba taip pat domisi šiais klubais ir norėtų ten žaisti. Jis norėtų žaisti vienoje stipriausių lygoje kaip Italijos „Serie A“. Kitą savaitę mes vėl susisieksime su klubais“, - užbaigė futbolo agentas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų