Madrido „Real“ klubas UEFA Čempionų lygos D grupės rungtynėse namuose 2:1 įveikė Donecko „Šachtar“ futbolininkus.

„Real“ tapo pirmąja komanda Europos taurės/Čempionų lygos istorijoje, pelniusia 1000 įvarčių šiame turnyre.

Karimas Benzema 14-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovo klaida nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Real“ ekipą į priekį 1:0.

Luka Modričius 17-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo Anatolijus Trubinas.

Fernando 39-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

K.Benzema 61-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime pasiuntė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą „Real“ naudai 2:1.

Taras Stepanenko 75-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia skersinio ir pasižymėti nepavyko.

Madrido ekipa galiausiai šventė nelengvą pergalę, kuri jiems beveik garantavo vietą kitame etape.

Kitame ankstyvame dienos mače B grupėje „Milan“ ir „Porto“ ekipos išsiskyrė taikiai 1:1.

Luisas Diazas Portgalijos ekipą išvedė į priekį dar mačo pabaigoje. „Milan“ rezultatą pavyko išlyginti tik antrojo kėlinio pradžioje, kai Chuckas Mbemba įsimušė į savus vartus.

Zlatanas Ibrahimovičius dar pelnė įvartį, bet jis dėl nuošalės buvo atšauktas. Galiausiai teisėjo finalinis švilpukas paskelbė lygiąsias.