UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą buvo sužaisti dar šeši ketvirtojo turo susitikimai, kuriose netrūko atkaklių kovų Europos stadionuose.

E grupėje ir toliau lyderiauja Miuncheno „Bayern“, kuris šįsyk 5:2 namuose įveikė Lisabonos „Benfica“ klubą.

Šeimininkai sužaidus pusvalandį pirmavo 2:0, bet svečiai rezultatą sušvelnino po tikslaus Murato įvarčio. Vokietijos ekipa dar turėjo šansą pasižymėti iš 11 m. baudinio, bet Robertas Lewandowskis buvo netikslus.

Tačiau tai jiems per daug nesutrukdė. Po pertraukos įvarčius pelnė Leroy'us Sane bei dukart tas pats R. Lewandowskis, kuris mačą baigė su „hatt-tricku“.

Lisabonos ekipa dar rezultatą kiek sušvelnino, bet galiausiai „Bayern“ vis vien šventė užtikrintą pergalę.

„Bayern“ po pergalės užsitikrino vietą kitame turnyro etape.

Kitame grupės mače svarbią pergalę Ukrainoje iškovojo „Barcelona“, kuri 1:0 pranoko Donecko „Šachtar“

Abi komandos turėjo gerų šansų įmušti, bet įvarčio teko laukti iki 70-tosios minutės, kai puikiu smūgiu pasižymėjo Ansu Fati.

Standings provided by SofaScore LiveScore

F grupėje intriguojantis mūšis vyko Italijoje, kur kovėsi „Atalanta“ ir „Man Utd“. Įdomiame mače nugalėtojas nepaaiškėjo kadangi mačas baigėsi taikiai 2:2.

Josipas Iličičius šeimininkus į priekį išvedė 12 minutę, bet paskutinėmis pirmojo kėlinio minutėmis puikiu smūgiu rezultatą išlygino Cristiano Ronaldo.

Mače pavojingų situacijų netrūko. Po pertraukos Italijos ekipai pavyko viena iš jų vėl pasinaudoti. Duvanas Zapata pasižymėjo gražiu smūgiu. Nors VAR dar tikrino, ar ten nebuvo nuošalės, bet įvartis galiausiai buvo įskaitytas.

Kai jau atrodė, kad „Atalanta“ iškovojos pergalę, žodį vėl tarė C. Ronaldo. Portugalas jau per pridėtą laiką pasižymėjo gražiu tolimu smūgiu ir išplėšė komandai tašką.

Tris taškus įsirašė ir „Villarreal“ ekipa, kuri namuose 2:0 pranoko „Young Boys“ klubą iš Šveicarijos.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Etienne'as Capoue ir Arnautas Danjuma.

G grupėje pralaimėjimą patyrė „Sevilla“ ekipa, kuri namuose 1:2 nusileido „Lille“. Ispanai pirmavo, tačiau kėlinio pabaigoje varžovai išlygino rezultatą, o 53-iąją minutę Jonathonas Ikone išvedė Prancūzijos ekipą į priekį.

H grupėje ir toliau pergales skina Turino „Juventus“ klubas, kuris namuose 4:2 nugalėjo Sankt Peterburgo „Zenit“.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 1:1, tačiau po pertraukos iš pradžių pasižymėjo Paulo Dybala, o vėliau Alvaro Morata bei Federico Chiesa.

Mačo pabaigoje rezultatą dar kiek sušvelnino Sardaras Azmounas.