Labai svarbią pergalę iškovojo ir per žingsnį nuo Rytų konferencijos finalo atsidūrė Bostono „Celtics“ krepšininkai, kurie namuose 123:101 (33:21, 34:30, 26:25, 30:25) nugalėjo Vašingtono „Wizards“ ir dabar serijoje iki 4 pergalių pirmauja 3:2.

Jau pačioje susitikimo pradžioje „Celtics“ suorganizavo atkarpą 13:0 ir privertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės.

Antrajame kėlinyje šeimininkai toliau dominavo, dusino varžovus savo gynyboje ir susikrovė didesnę nei 20-ties taškų persvarą.

Vėliau šį pranašumą „Wizards“ buvo kiek aptirpdę, bet jiems ženkliai priartėti ar perlaužti rungtynes taip ir nepavyko.

Bostono krepšininkai puikiai prigesino varžovų lyderį Johną Wallą. Jis pelnė 21 tašką ir pataikė 7 metimus iš 17. Prastokai sekėsi ir Bradley Bealui, jis surinko 16 taškų (7/19 met.).

Šeimininkų gretose sustabdytas jautėsi Isaiah Thomasas, kuris pelnė 18 taškų (5/13 met.), bet atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Puikias rungtynes nugalėtojų gretose sužaidė Avery`is Bradley. Jis sumetė net 29 taškus ir atkovojo 6 kamuolius.

„Celtics“: A. Bradley (6 atk. kam.) 29, A. Horford (6 atk. kam., 7 rez. perd.) 19, I. Thomas (9 rez. perd.) ir J. Crowder (8 atk. kam.) po 18, M. Smart (11 atk. kam., 6 rez. perd.) 9.

„Wizards“: J. Wall 21, B. Beal 16, K. Oubre Jr. ir O. Porter Jr. po 13.