Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „i. thomas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „i. thomas“.

NBA legenda giria „Pacers“ vadovą dėl Domanto Sabonio mainų

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) legenda Isiah Thomas giria Indianos „Pacers“ vadovą Keviną Pitchardą už vasarą atliktus drąsius mainus, po kurių į komandą atvyko Domantas Sabonis. Tuomet „Pacers“ paliko į Oklahomos „Thunder“ išvykęs lyderis Paulas George’as. Už jį „Pacers“ gavo D. Sabonį ir Victorą Oladipo. „Visi kalbėjo, kad komandai užaugti prireiks penkerių metų. Tačiau K. Pitchardas sugeba įžvelgti jaunų žaidėjų potencialą, todėl ekipa viršijo lūkesčius“, – vertino I. Thomas.
2018-04-14

NBA lygoje – pergalingi superžvaigždės ir „Nets“ gynėjo metimai

Šiąnakt už Atlanto pergalingus metimus pataikė NBA superžvaigždė Stephenas Curry ir Bruklino „Nets“ krepšininkas Spenceris Dinwiddie. S. Curry lemtingą tritaškį „dūrė“ likus trims sekundėms. Snaiperis iš viso pelnė 32 taškus, o „Golden State Warriors“ svečiuose 125:122 (35:26, 32:35, 24:28, 34:33) palaužė Dalaso „Mavericks“. S. Dinwiddie dvitaškis tikslą pasiekė likus 10 sekundžių. Įžaidėjas rungtynėse pasižymėjo 26 taškais ir devynis kartus asistavo komandos draugams.
2018-01-04

Isaiah Thomas apie debiutą „Cavaliers“: tai buvo ypatinga naktis

Už Atlanto – istorinis momentas. NBA žvaigždė Isaiah Thomas išsigydė traumą ir solidžiai debiutavo Klivlando „Cavaliers“, padėjęs nugalėti Portlando „Trail Blazers“ krepšininkus. Namie žaidusi Klivlando komanda laimėjo 127:110, o I. Thomas rungtyniavo tarsi nebūtų gavęs traumos. Įžaidėjas per 19 minučių pelnė 17 taškų. „Tai buvo ypatinga naktis, – po rungtynių švytėjo I. Thomas. – Nežaidžiau septynis mėnesius, tad jaučiausi puikiai, galėdamas varžytis su kita komanda.
2018-01-03

Laukimas baigtas: Isaiah Thomas debiutuos „Cavaliers“

Krepšininkas Isaiah Thomas naktį iš antradienio į trečiadienį debiutuos Klivlando „Cavaliers“ gretose, skelbia Jungtinių Amerikos Valstijų žiniasklaida. 28-erių įžaidėjas išsigydė klubo traumą, kurią patyrė praėjusio sezono pabaigoje. Vasarą Bostono „Celtics“ savo lyderį, Jae Crowderį ir Ante Žižičių iškeitė į Klivlandą, o mainais gavo Kyrie Irvingą. I. Thomas su „Cavaliers“ apranga dėl traumos dar nežaidė.
2018-01-01

X faktorių suradusi Bostono „Celtics“ ekipa triumfavo lemiamose serijos rungtynėse

Bostono „Celtics“ galiausiai išnaudojo namų aikštės pranašumą. Jie, serijos iki keturių pergalių rezultatui esant 3:3, sugebėjo surasti dar neišnaudotų ginklų, triumfavo 115:105 (27:23, 26:32, 32:24, 30:24) ir žengė į Rytų konferencijos finalą, kuriame jau laukia Klivlendo „Cavaliers“. Rungtynės prasidėjo apylygiai, tačiau iki pat ilgosios pertraukos bent keliais taškais didžiąją laiko dalį pirmavo Bostono krepšininkai, o „Wizards“ buvo besivejančių vaidmenyje.
2017-05-16

Bostono „Celtics“ šventė svarbią pergalę, „Wizards“ – per žingsnį nuo atostogų

Labai svarbią pergalę iškovojo ir per žingsnį nuo Rytų konferencijos finalo atsidūrė Bostono „Celtics“ krepšininkai, kurie namuose 123:101 (33:21, 34:30, 26:25, 30:25) nugalėjo Vašingtono „Wizards“ ir dabar serijoje iki 4 pergalių pirmauja 3:2. Jau pačioje susitikimo pradžioje „Celtics“ suorganizavo atkarpą 13:0 ir privertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės. Antrajame kėlinyje šeimininkai toliau dominavo, dusino varžovus savo gynyboje ir susikrovė didesnę nei 20-ties taškų persvarą.