Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a. bradley“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a. bradley“.

„Clippers“ išsiuntė savo simbolį į Detroitą

Šiąnakt NBA krepšinio lygą sudrebino įspūdingiausi sezono mainai. Los Andželo „Clippers“ savo simbolį Blake’ą Griffiną išsiuntė į Detroitą. Į „Pistons“, kartu su B. Griffinu, keliasi puolėjas Brice’as Johnsonas ir centras Willie Reedas. „Clippers“ už B. Griffiną gavo puolėją Tobiasą Harrisą, gynėją Avery Bradley, centrą Bobaną Marjanovičių, šių metų „Pistons“ pirmojo rato bei 2019-ųjų antrojo šaukimus. Los Andželo klubo savininkai dėkojo B. Griffinui už metus, praleistus komandoje.
2018-01-30

Be intrigos: „Cavaliers“ pergalingai pradėjo konferencijos finalą

NBA sezone startavo ir Rytų konferencijos finalas, kuriame titulą ginantys Klivlendo „Cavaliers“ krepšininkai užtikrintai 104:117 (19:30, 20:31, 36:31, 29:25) palaužė Bostono „Celtics“. Nors „kavalieriai“ turėjo net 10 poilsio dienų po pergalės prieš Toronto „Raptors“, atrodo, nespėjo užmigti ir nuo pat susitikimo pradžios rungtyniavo užtikrintai. Pirmajame kėlinyje gerai rungtyniavę Klivlendo krepšininkai susikrovė dviženklę persvarą. Vien L. Jamesas per pirmą kėlinį surinko 15 taškų.
2017-05-18

Bostono „Celtics“ šventė svarbią pergalę, „Wizards“ – per žingsnį nuo atostogų

Labai svarbią pergalę iškovojo ir per žingsnį nuo Rytų konferencijos finalo atsidūrė Bostono „Celtics“ krepšininkai, kurie namuose 123:101 (33:21, 34:30, 26:25, 30:25) nugalėjo Vašingtono „Wizards“ ir dabar serijoje iki 4 pergalių pirmauja 3:2. Jau pačioje susitikimo pradžioje „Celtics“ suorganizavo atkarpą 13:0 ir privertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės. Antrajame kėlinyje šeimininkai toliau dominavo, dusino varžovus savo gynyboje ir susikrovė didesnę nei 20-ties taškų persvarą.