24
Bostono „Celtics“ – Klivlando „Cavaliers“ (nuotr. SCANPIX)

NBA sezone startavo ir Rytų konferencijos finalas, kuriame titulą ginantys Klivlendo „Cavaliers“ krepšininkai užtikrintai 104:117 (19:30, 20:31, 36:31, 29:25) palaužė Bostono „Celtics“.

24

Nors „kavalieriai“ turėjo net 10 poilsio dienų po pergalės prieš Toronto „Raptors“, atrodo, nespėjo užmigti ir nuo pat susitikimo pradžios rungtyniavo užtikrintai.

Pirmajame kėlinyje gerai rungtyniavę Klivlendo krepšininkai susikrovė dviženklę persvarą. Vien L. Jamesas per pirmą kėlinį surinko 15 taškų.

Kevinas Love`as žaidė savo rungtynes NBA atkrintamosiose, o tai padėjo svečiams įgyti net 23 taškų persvarą jau antrajame kėlinyje.

Jokių priešnuodžių neradę „Celtics“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Įspūdingai rungtyniavęs L. Jamesas pelnė 38 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. K. Love`as sumetė 32 taškus ir nusiėmė 12 kamuolių.

„Celtics“: A. Bradley ir J. Crowder (8 atk. kam.) po 21, I. Thomas (10 rez. perd.) 17, A. Horford (8 atk. kam., 6 rez. perd.) ir G. Green po 11, J. Brown (9 atk. kam.) 10.

„Cavaliers“: L. James (9 atk. kam., 7 rez. perd.) 38, K. Love (12 atk. kam.) 32, T. Thompson (9 atk. kam.) 20, K. Irving (6 rez. perd.) 11.