17
ALBA – „Panathinaikos“  (nuotr. SCANPIX)

ALBA toliau šėlsta Eurolygoje: nepaliko vilčių Grigonio ir Gudaičio „Panathinaikos“

ALBA žaidė be keturių svarbių krepšininkų

Eurolygoje trečiąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo Berlyno ALBA (3/0). Šįkart vokiečiai namuose daugiau nei įtikinamai 94:65 (17:9, 26:24, 21:12, 30:20) susitvarkė su Mariaus Grigonio ir Artūro Gudaičio atstovaujamu Atėnų „Panathinaikos“ (1/2) klubu.

17

Trečiąją pergalę Eurolygoje pasiekė Berlyno ALBA (3/0) ekipa, kuri namuose 94:65 (17:9, 26:24, 21:12, 30:20) nepaliko jokių šansų du lietuvius savo gretose turinčiam Atėnų „Panathinaikos“ (1/2) klubui. ALBA šioje dvikovoje neturėjo net keturių svarbių žaidėjų – Maodo Lo, Jaleeno Smitho, Johanneso Thiemanno ir šiame sezone vis dar nežaidusio Marcuso Erikssono.

PAO vis dar nesulaukė pasveikstančio Nate‘o Wolterso. Svečiai jau pirmajame kėlinyje parodė itin prastą puolimą ir atsiliko – 9:17. Antrajame ketvirtyje „Panathinaikos“ buvo priartėjusi (19:21), tačiau ALBA atkarpa 11:2 leido įgyti dviženklį pranašumą – 32:21. Toks skirtumas išliko ir sužaidus pusę mačo – 43:33. Po didžiosios pertraukos Vokietijos klubas toliau kontroliavo situaciją – per 6 minutes leido varžovams įmesti 2 taškus, o pati pelnė 17 ir atitrūko jau 25 taškais – 60:35.

Per likusį laiką PAO sugrįžti į kovą dėl pergalės nebepavyko.

24 minutes rungtyniavęs Marius Grigonis įmetė 14 taškų (1/5 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 3/3 baudos metimai), sugriebė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, 4 kartus suklydo, gavo bloką, 2 kartus pažeidė taisykles bei surinko 6 naudingumo balus.

19 minučių žaidęs Artūras Gudaitis pelnė 8 taškus (3/5 dvitaškiai, 2/8 baudos metimai), sugriebė 4 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, sykį suklydo, 3 kartus prasižengė ir surinko 4 balus.

ALBA: Luke‘as Sikma 16 (15 atk. kam., 6 rez. perd., 34 naud. bal.), Tamiras Blattas 15 (4/7 tritaškiai, 7 rez. perd.), Yanni Wetzellis 11, Yovelis Zoosmanas ir Christas Koumadje (6 atk. kam., 2 blk.) po 10.

„Panathinaikos“: Marius Grigonis 14, Andrew Andrewsas 13, Parisas Lee 11, Artūras Gudaitis 8.