REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
13
Agnė Jagelavičiūtė (nuotr. Dariaus Kučio)

Stilistė ir gabi verslininkė Agnė Jagelavičiūtė viešoje erdvėje dažnai išsiskiria ne tik dėl savo nepriekaištingo įvaizdžio renginių metu, bet ir dėl aštrių pasisakymų. Daugelis žino, kad ši moteris yra tvirtumo ir drąsos pavyzdys.

13

Stilistė ir gabi verslininkė Agnė Jagelavičiūtė viešoje erdvėje dažnai išsiskiria ne tik dėl savo nepriekaištingo įvaizdžio renginių metu, bet ir dėl aštrių pasisakymų. Daugelis žino, kad ši moteris yra tvirtumo ir drąsos pavyzdys.

REKLAMA

Kovo 8-oji tapo puikia proga aptarti šiuolaikinės moters statusą visuomenėje. O šia tema Agnė, kaip visada turėjo ryškią savo nuomonę.

Paklausta kaip ji įsivaizduoja šių laikų moteriškumą, žinoma stilistė išskyrė pagrindinį moteris nuo vyrų skiriantį būdo bruožą.

„Moteriškumas tai nėra išvaizda, tai nėra šeima. Neseniai pabandžiau į šį klausimą atsakyti pati sau ir aš supratau, kad tai yra varomoji eiga. Mus nuo vyrų skiria ne lūpdažis, o fizinės savybės. Vyrai nemoka vienu metu atlikti kelių darbų, o mes tai daryti galime tiesiog puikiai. Būtent dėl šios priežasties mes pradedame užimti vis aukštesnes pozicijas visuomenėje. Tūkstančius metų moterys išvis negalėjo nieko daryti ir tik pažiūrėkite, kiek per nepilną šimtą metų mes atsikovojome. Tik pagalvokite, kas mūsų dar laukia ateityje“, - tv3.lt pasakojo A. Jagelavičiūtė.

Jau ne vienerius metus pramogų versle besisukanti moteris pripažįsta, kad bėgant laikui visuomenės suvokimas į lytiškumą keičiasi. Anot jos, ateityje ši riba visai išnyks ir bus vertinama tik žmogaus asmenybė, o ne lytis.

REKLAMA
REKLAMA

Paklausta, ar per visą savo karjerą ji niekada nepatyrė diskriminacijos vien dėl to, kad yra moteris, Agnė purto galvą ir tikina, jog ne.

„Man moka kaip vyrui, dėl to neturiu jokių problemų. Aš niekada gyvenime nejutau jokios diskriminacijos, nežinau ar tai yra susiję su mano veikla, ar mano asmeninėmis savybėmis. Aš pati savęs neidentifikuoju kaip moters. Aš esu žmogus. Man mano lytiškumas nėra svarbus. Aš niekada nesakau: „O, kokia moteriška moteris“, aš tame nematau jokio privalumo. Man patinka, kai žmogus išsilavinęs, kai turi ką pasakyti, tai vyras ar moteris – man jokio skirtumo. Aš suprantu, kad lyčių ribos egzistuoja pasaulyje, bet jos išnyks ir tai įvyks labai greitai“, - tvirtino ji.

REKLAMA

Prieš kelias dienas naująjį žurnalo „Ikona“ numerį pristačiusi vyr. redaktorė prabilo apie ganėtinai vengiamą temą – „barakudas“. Žurnalo viršeliui pasirinkta ir viena populiariausių Lietuvos pramogų verslo moterų – Asta Valentaitė. Anot Agnės, ši tema buvo viena iš jos svajonių, todėl apie tai reikėjo prabilti drąsiai.

„Pas mus apskritai klesti apsimetėliška visuomenė. Žmonės bijo patys savęs, jie mėgsta imituoti gerokai geresnius, tačiau mes nesame tokie blogi, kad vertėtų bijoti. „Ikona“ visada turi konkrečią ašį. Buvo meilė, jėga, o dabar mūsų tema – pinigai. Šioje vietoje mums irgi reiktų nustoti apsimetinėti, nes tai yra vienas svarbiausių dalykų gyvenime. Daug kas labai mėgsta sakyti, kad ne piniguose laimė, tačiau pabandykite ką nors sukurti be jų. Aš nenoriu ignoruoti pinigų temos ir apie tai noriu kalbėti drąsiai. Man patiko žmonių reakcijos, kai žmonės šalia Astos Valentaitės išvydo žodį „barakuda“. Visi vaidino, kad nustebo, tačiau tyliai mintyse ar už nugaros ją taip vadino. Ką mes apgaudinėjame? Prieš ką mes apsimetinėjame? Tai buvo mano svajonių interviu ir su Asta šia tema pasikalbėjome atvirai“, - pripažino ji.

Paklausta apie šiuolaikinės „barakudos“ sąvoką – ar ji protinga verslininkė, ar tik gražus turtingų vyrų žaisliukas, Agnė teigia, kad kvailos moterys – niekam neįdomios.

„Manau, kad jei kalbame apie „barakudą“, kurią pozicionuoja „Ikona“, tai vienareikšmiškai mums nėra įdomios moterys, kurioms rūpi tik pinigai. Jie greitai išsileidžia arba ilgai juos leidžiant tiems patiems daiktams, jie tampa nuobodūs. Rankinukas už 10 tūkst. eurų veža tik vieną kartą, o paskui jau draugėms nebeparodysi. Reikia vis daugiau. Žinoma, tai yra primityvu. Visai kita kalba, jeigu mes kalbame apie moterį, kuri sistemingai siekia savo tikslų, panaudojant jai teikiamas privilegijas“, - įsitikinusi A. Jagelavičiūtė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų