Tarptautinė astronomų sąjunga (TAS) suteikė vardus dviem Plutono palydovams, kurie iki šiol buvo žymimi sutartiniais pavadinimais P4 ir P5. Įvertinusi specialiai tam skirto konkurso dalyvių pasiūlymus TAS nusprendė juos pavadinti Cerberiu ir Stiksu.
Pasak šios tarptautinės astronomų organizacijos atstovų, naujieji vardai buvo renkami atsižvelgus į vieną reikalavimą: jie turėjo būti susiję su antikos mitologijoje minimu mirusiųjų pasauliu. Plutonu senovės romėnai vadino mirusiųjų pasaulio valdovą, o Charonas, kurio vardu pavadintas didžiausias Plutono palydovas, yra mitologinis keltininkas, savo laiveliu plukdantis mirusiųjų sielas per Stikso upę. Taigi, pragaro Hado karalystėje tekantis Stiksas nuo šiol įamžintas ir kosminėje erdvėje. Juo pavadintas Plutono palydovas P5.
Cerberis antikinėje mitologijoje buvo mirusiųjų pasaulio sargas, jo vardu pavadintas P4 palydovas.
Kiti Plutono palydovų vardai taip pat susiję su mitologiniu mirusiųjų pasauliu: Niktė (Nix) yra nakties deivė, o Hidra (Hydra) - požeminio pasaulio pabaisa. Šie Plutono palydovai 2005 m. buvo atrasti kosminiu teleskopu „Hubble“.
Teisę suteikti oficialius vardus kosminiams kūnams turi tik Tarptautinė astronomų sąjunga. Įdomu, kad visuotinės komercializacijos amžiuje net ir turtingiausiems asmenims bei įmonėms nepavyksta norimu vardu pavadinti kurią nors egzoplanetą, planetos palydovą, asteroidą ar kometą. Tarptautinės mokslo bendruomenės priimtos dangaus kūnų pavadinimų suteikimo taisyklės ir procedūros eliminuoja pinigų įtaką.