Muzika Simoną Burbaitę lydi nuo pat mažų dienų ir be jos didžėjė net negalėtų įsivaizduoti savo kasdienybės. Šiandien Simonos sąskaitoje – 9 DJ grojaraščiai, kurių dalis yra nufilmuoti. Bet šį kartą žinoma moteris ėmėsi neeilinio iššūkio – sukurti tokį muzikinį kūrinį, kuris leistų patikrinti belaidžių ausinių garso kokybę bei kitas galimybes. Tuo metu naujausių belaidžių ausinių „Huawei Freebuds 4“ laukė kitas iššūkis – ar joms pavyks atlaikyti ir nepriekaištingai sugroti visą Simonos parengtą muzikos kūrinį?
Kūrimo procesas – unikali patirtis
Kaip teigia didžėjė, projektas gimė iš didelės meilės muzikai ir noro suteikti galimybę klausytojams kokybiškai pasitikrinti savo belaidžių ausinių garso kokybę.
„Muzika mane lydi beveik visur – namuose, automobilyje, sporto salėje, renginiuose ir, žinoma, vakarėliuose. Bet ausinės šiandien taip pat yra neatsiejama muzikos klausymo dalis ir ypač tada, kai norisi šiek tiek pabėgti nuo viso pasaulio, pabūti vieniems. Aš pati tiek kasdienio naudojimo, tiek profesionalių grojimo ausinių kokybei skiriu didelį dėmesį. Todėl kartu su geru bičiuliu, prodiuseriu ir studijos „Play4n4“ įkūrėju Linu Karoliu Krasausku arba Jack Krass suvienijome jėgas ir nutarėme sukurti unikalų garso takelį, kuris taptų išbandymu visoms belaidėms ausinėms. Būtent dėl šios priežasties garso takelio kūrimo procesas buvo visiškai unikali ir įdomi patirtis“, – gautą rezultatą pristato S. Burbaitė.
Pasak jos, garso takelis – lyg garsų kelionė, kurioje išryškėja ne tik skirtingi muzikiniai žanrai, bet ir skirtingi elementai, leisiantys patestuoti turimas ausines.
Kaip geriausia testuoti ausines?
S. Burbaitė išskiria, kad įranga, kuria klausoma muzikos, tiek pat svarbi kaip ir pati muzika.
„Mums buvo svarbu sukurti tokį kūrinį, kad jo klausantis žmogus jaustųsi tarsi garsų kelionėje, kad muzika sukeltų smalsumą, netikėtumo pojūtį bei geras emocijas. Į tai sudėjome daug valandų darbo studijoje, daug meilės muzikai ir turime galutinį rezultatą, kurį atiduodame klausytojų teismui. Garso takelyje yra daug dinamikos, o kiekvienas garsas – pateiktas skirtingai. Viskas įrašyta elektroninės muzikos, kuri šiuo metu yra klausomiausia, pagrindu, bet kūrinyje išgirsite ir
„Disco“, „House“, „Nu Disco“ bei laužytos muzikos elementų. Garso įraše yra net ir kelios vokalo partijos, kurias įrašiau pati, tad naudojantys geru garso atkūrimu pasižyminčias ausines turėtų tiek vokalą, tiek visus skirtingus muzikos žanrus girdėti aiškiai ir tiksliai. Galiausiai, jeigu klausydami įrašo garsinių efektų, perėjimų, vokalo partijų neišgirstate arba girdėsite jas prastai – jūsų ausinės atima jums dalį malonumo klausant muzikos, o ir šio įrašo muzikinio testo tokios ausinės tikriausiai neišlaikytų“, – teigia S. Burbaitė.
Ausinės su itin didelės raiškos garsu
Kaip teigia „Huawei“ produktų mokymų vadovė Lietuvoje Urtė Eidžiūnaitė, naujausios belaidės ausinės „Huawei Freebuds 4“ Simonos sukurtą garso takelį perteikia itin gerai, todėl tai gali tapti puikiu pirmuoju kūriniu išpakavus ausines.
„Simonos Burbaitės pristatytas garso įrašas pirmiausiai unikalus tuo, kad jame labai daug įvairovės. Ir ne vien žanrinės – šiame kūrinyje klausytoją pasitinka labai platus atkuriamų garsų spektras, kuris šokinėja nuo 20 Hz iki 20 tūkst. Hz. Todėl tai – labai gera treniruotė „Huawei Freebuds 4“ ausinėms, nes pagrindinis jų išskirtinumas – itin didelės raiškos garso atkūrimas. Tad klausantiems naujojo Simonos kūrinio būtent „Huawei“ ausinėmis bus aiškiai girdimos visos, net labiausiai paslėptos, įrašo subtilybės. O vertinantiems ne vien ausinių garso kokybę, naujosios belaidės mūsų ausinės siūlo prie kiekvienos ausies prisitaikančią triukšmo slopinimo funkciją, išmanųjį garso ryšį tarp ausinių ir kitų įrenginių bei itin komfortišką ir lengvą kaip oras dizainą“, – apibendrina U. Eidžiūnaitė.
Išgirsti naujausią Simonos Burbaitės muzikinį kūrinį bei pasitikrinti, kiek geros yra jūsų belaidės ausinės galite čia: https://www.youtube.com/watch?v=t6VuVj5l3M0