• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuva tapo, ko gero, pirmąja valstybe Europoje, kurioje iš parlamento politikas šalinamas ne dėl padarytų veiksmų, o dėl parašytų žodžių. Tačiau Remigijaus Žemaitaičio toks Konstitucinio Teismo sprendimas nejaudina – politikas yra pasiruošęs jį apskųsti Europos Žmogaus Teisių Teismui.  

Lietuva tapo, ko gero, pirmąja valstybe Europoje, kurioje iš parlamento politikas šalinamas ne dėl padarytų veiksmų, o dėl parašytų žodžių. Tačiau Remigijaus Žemaitaičio toks Konstitucinio Teismo sprendimas nejaudina – politikas yra pasiruošęs jį apskųsti Europos Žmogaus Teisių Teismui.  

REKLAMA

Apie sulaužytą priesaiką ir prezidentines ambicijas naujienų portalo tv3.lt laidoje „Dienos pjūvis“ interviu su Remigijumi Žemaitaičiu.

Kai rinkau informaciją apie jus teko pakalbėti su kitais politikais, jie sakė, kad, kai pradėjo politinę karjerą, Remigijus Žemaitaitis buvo labai perspektyvus politikas, bet esą vėliau jam kažkas atsitiko, pradėjo radikalėti. 

Mano radikalėjimas pasireiškė 2021 balandžio mėnesį ir pasakysiu dėl ko. Buvo pats baisiausias dalykas, kai Šimonytė pasakė: ką jūs, avinai, išsirinkote, galėsite po 4 metų išsirinkti vėl. O, pagalvojau, čia tai Eltonas Džonas. Tai reiškia šitas žmogus leidžia sau stovėti aukščiau visų ir nurodinėti. Va tada Žemaitaitis ne tiek suradikalėjo, kiek, kokio klausimo paklausia, tokį atsakymą ir gauna. 

REKLAMA
REKLAMA

Bet konservatoriai jums kaip raudona marška, ar ne?

Ne, ne marška, tą patį Rakutį aš užstojau. Vargšas Rakutis irgi nuo tų pačių žydų nukentėjo, kai jis kaip istorikas pasisakė apie Holokaustą, o jį išbildino lauk iš Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos centro.

REKLAMA

Dabar vargšas Rakutis jūsų laidoje prisišnekėjo. Jisai pasakė, kad moterys turi eiti gimdyti, o Seime kudakuoja šitos „Kaišiadorių paukštyno“ vištos atsisėdusios, bet kartu „Laisvės partija“ degina kūdikį ir sako užsiregistruokite į balsavimą dėl pilietybės. 

Vėl vadinat moteris vištom.

Man neįdomu, kas gali būti per kažkokia Morgana ir ta garbanė Ekonomikos ir inovacijų ministrė. Rodo dega kūdikis ir sako: ne dabar, palauk, man reikia užsiregistruoti į balsavimą.

REKLAMA
REKLAMA

Čia šnekat apie „Laisvės partijos“ reklamą?

Taip. Gerbiamieji, moteris sako, kad jos prioritetas yra ne kūdikis, o pilietybė. Tai čia turi būti pasmerktas dalykas. Ar jūs suvokiate, kad Lietuva ir pasaulis eina į susinaikinimo poziciją? Ir ne Žemaitaitis radikalėja, yra šimtai tokių tik kultūringiau kalbančių.

Pažiūrėkit, kiek Lietuva per tuos 4 metus nusivažiavo tiek žmogaus teisių, tiek ekonomine, tiek socialine prasme. Jūs ką nematot? Jūs gi puikiai matot, kas vyksta. Jiems viskas galima. Žiūrėkit, Šimonytė sako: nusispjaut man į švietimo ministrą, kada pateiksiu, lauksiu vasaros.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Na, ne taip sakė turbūt.

Pasakė, kad neturi laiko. Tai aš žemiškai perfrazuoju į: man nusispjaut ant jūsų visų. Prie Grybauskaitės taip nebūtų buvę, būtų kai davus į ausį, būtų nuo žemės jinai nepakilus. Prie manęs taip padarytų, antrą dieną pareiškimą susirinktų pagal 84 Konstitucijos straipsnį. Privalo likti pagarba valstybei ir valstybinėms institucijoms. <...> 

Jeigu aš būsiu prezidentas pas mane ministrai kiekvieną savaitę sėdės prie staliuko. Todėl, kad prezidentas turi žinoti, kas valstybėj vyksta. 

REKLAMA

Bet vyriausybės vadovas yra premjeras, ne prezidentas.

Skaitykit Konstitucijos 64 straipsnį: prezidentas tvirtina ministrus, reiškia, kad prezidentas neša atsakomybė už ministro pakeitimą. Lietuvoje buvo du prezidentai, kurie mokėjo skaityti Konstituciją: Brazauskas ir Grybauskaitė.

Kada paskutinį kartą matėte Gitaną Nausėdą susitinkant su Ingrida Šimonyte ūkio klausimais? Kai sprendė Anušausko reikaliukus, nes jis per daug prasižiojo apie korupciją Krašto apsaugos ministerijoje. Paskutinį kartą, mano žiniomis, jie buvo susitikę praeitais metais spalio mėnesį.

REKLAMA

Visąlaik šnekat apie tai, kad nesat įsikibęs jokių politinių postų, bet politikoj kaip dalyvaujat, taip dalyvaujat, kodėl į tą politiką einat?

Ai, žinok, patinka. Aš sau galiu leisti joje būti, todėl man kaip hobis, kitiem – pragyvenimas. Kiti eina vargšai kompiuterių. Koks Sergejus Jovaiša nedaėdęs, konservatorius, krepšininkas, Etikos ir procedūrų komisijos narys, nu kokiu mulkiu tu turi būt, kad per 4 metus 5 telefonus išsineštum. Ubage tu, ubage, 5 telefonus...

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kitas Seimo narys, būdamas Seimo nariu nusipirko kompiuterį už 12 tūkstančių, memuarams rašyti, pažiūri, koks tas kompiuteris, j****tvajumat, vaikų žaidimams skirtas. Tai čia Seimo narys? Mulkis, o ne Seimo narys. Tai čia yra moralės klausimas, ko tu eini. <...>

Man šitas darbas patinka, galiu sau jį leisti, kai nebegalėsiu – išeisiu. Neturiu meilužių ir man yra gerai, jeigu turėčiau, biškį brangiau viskas kainuotų. Landsbergiui viskas brangiau kainuoja. 

Visą pokalbį rasite aukščiau esančiame vaizdo įraše. 

tv3.lt

galime megti Zemaitaiti, galime nemegti- bet teisybes jus daug pasake…
Gal ir nevaldo liežuvio Žemaitaitis,bet del telefonų, kompiuterių gerai užvažiavo...
Manau čia ne pabaiga, šiandien negalima kalbėti apie žydus, net nepajusite, kai nebus galima kalbėti apie kanapių uždraudimą, nes leftizmas ribų nežino.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų