• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Apie žydus ir Izraelį žeminančius komentarus laidęs Remigijus Žemaitaitis sulaužė priesaiką ir šiurkščiai pažeidė Konstituciją. Tokį verdiktą priėmė Konstitucinis Teismas. Tai reiškia, kad skandalingojo parlamentaro dienos Seime suskaičiuotos – jo laukia apkalta ir pašalinimas. 

Apie žydus ir Izraelį žeminančius komentarus laidęs Remigijus Žemaitaitis sulaužė priesaiką ir šiurkščiai pažeidė Konstituciją. Tokį verdiktą priėmė Konstitucinis Teismas. Tai reiškia, kad skandalingojo parlamentaro dienos Seime suskaičiuotos – jo laukia apkalta ir pašalinimas. 

REKLAMA

Apie sulaužytą priesaiką ir prezidentines ambicijas naujienų portalo tv3.lt laidoje „Dienos pjūvis“ – interviu su Remigijumi Žemaitaičiu.

Pradėkime nuo aktualijų – Konstitucinio Teismo sprendimo. Ketvirtadienį teismas konstatavo, kad jūs skleidėte neapykantą žydams, taip sulaužėte Seimo nario priesaiką ir pažeidėte Konstituciją. 

Ir dar papildysiu, kad Konstitucinis Teismas konstatavo, jog Žemaitaitis skleidė tautinę neapykantą, tautinę nesantaiką ir, pasinaudodamas savo žinomumu, bandė sukiršinti žydų tautą. 

REKLAMA
REKLAMA

Esą teismas – šališkas

Sakėte, kad skųsite šitą sprendimą Europos Žmogaus Teisių Teismui. Kokie motyvai, manote, kad tai yra neteisingas sprendimas?

REKLAMA

Taip, tai yra neteisingas sprendimas. Kadangi Žemaitaitis skatino tautinę neapykantą, aš Konstituciniame teisme paleidau Lietuvos žydų bendruomenės pirmininkės Fainos Kukliansky įrašą. Ji, naudodamasi savo vardu ir pavarde, savo įtaka politikams, teisėjams, ambasadoriams, atstovaudama visą žydų bendruomenę, pasakė, kad Lietuvos žydai nekenčia lietuvių tautos labiau nei lietuviai nekenčia jų.

Tai, jeigu sako, kad Žemaitaitis kurstė tautinę neapykantą, Faina Kukliansky nekelia tautinės neapykantos lietuviams žydų klausimu? Kažkodėl Konstitucinis teismas to irgi nepamatė, nepasakė ar nenorėjo pasakyti. <...> Konstitucinis teismas nuėjo į šališkumo principą, buvo labai subjetyvus ir paveiktas žmonių. <...>

REKLAMA
REKLAMA

Europoje būsime pirma valstybė, kur Seimo narį apkaltos būdu bando pašalinti ne už veiksmus, ne už kyšį, ne už valstybės paslapties atskleidimą, bet už faktais paremtą kalbėjimą. <...>

Kai rinkau informaciją apie jus teko pakalbėti su kitais politikais, jie sakė, kad, kai pradėjo politinę karjerą, Remigijus Žemaitaitis buvo labai perspektyvus politikas, bet esą vėliau jam kažkas atsitiko, pradėjo radikalėti. 

Mano radikalėjimas pasireiškė 2021 balandžio mėnesį ir pasakysiu dėl ko. Buvo pats baisiausias dalykas, kai Šimonytė pasakė: ką jūs, avinai, išsirinkote, galėsite po 4 metų išsirinkti vėl. O, pagalvojau, čia tai Eltonas Džonas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tai reiškia šitas žmogus leidžia sau stovėti aukščiau visų ir nurodinėti. Va tada Žemaitaitis ne tiek suradikalėjo, kiek, kokio klausimo paklausia, tokį atsakymą ir gauna. 

Sukritikavo „Laisvės partijos“ referendumo agitaciją 

Bet konservatoriai jums kaip raudona marška, ar ne?

Ne, ne marška, tą patį Rakutį aš užstojau. Vargšas Rakutis irgi nuo tų pačių žydų nukentėjo, kai jis kaip istorikas pasisakė apie holokaustą, o jį išbildino lauk iš Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos centro.

REKLAMA

Dabar vargšas Rakutis jūsų laidoje prisišnekėjo. Jisai pasakė, kad moterys turi eiti gimdyti, o Seime kudakuoja šitos „Kaišiadorių paukštyno“ vištos atsisėdusios, bet kartu „Laisvės partija“ degina kūdikį ir sako užsiregistruokite į balsavimą dėl pilietybės. 

Vėl vadinat moteris vištom.

Man neįdomu, kas gali būti per kažkokia Morgana ir ta garbanė Ekonomikos ir inovacijų ministrė. Rodo dega kūdikis ir sako: ne dabar, palauk, man reikia užsiregistruoti į balsavimą.

Čia šnekat apie „Laisvės partijos“ reklamą?

Taip. Gerbiamieji, moteris sako, kad jos prioritetas yra ne kūdikis, o pilietybė. Tai čia turi būti pasmerktas dalykas. <...> 

Visą pokalbį rasite aukščiau esančiame vaizdo įraše. 

Super!!! Teisingai pasakė, šaunuolis.
Na,dėl reklamos,tai rimtai su galva laisvieciams negerai!!!
Borelis : HAMASa ikure Izraelis
Vokiečių parlamentaras : HAMASa ikure Izraelio spec tarnybos
Beveik 20 merų is Kataro per Izraeli grynieji pinigai buvo vežami HAMASUi
Kada musu valdzia tai pasakys zmonems o ne pudrins smegenis ?
Palestinieciai is viso yra nei prie ko. Kas dave teise Izraeliui zudyti palestiniecius ?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų