• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vilniuje veikianti Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinika jungiama prie Santaros klinikų.

Vilniuje veikianti Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinika jungiama prie Santaros klinikų.

REKLAMA

Sveikatos apsaugos ministerijoje ketvirtadienį pasirašytas Žalgirio klinikos prijungimo prie Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų reorganizavimo sąlygų aprašas, pranešė ministerija.

Dokumente numatyta, kad Žalgirio klinika Santaros klinikų filialu taps nuo kitų metų liepos 1 dienos.

„Žalgirio klinikos prijungimas prie Santaros klinikų buvo ilgai svarstomas, todėl mes turime išdiskutuotą ir detaliai apsvarstytą variantą, kuris tenkino visas puses. Tikiu, kad sujungimas atneš naudų tiek kolektyvams, kurie įsilies į platesnę profesinę bendruomenę, tiek pacientams, kurie sulauks daugiau paslaugų klinikose“, – teigė sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

Santaros klinikų generalinis direktoriaus Felikso Jankevičiaus teigimu, Žalgirio klinikos prijungimas užtikrins platesnį paslaugų spektrą vienoje vietoje.

REKLAMA
REKLAMA

„Jau ir dabar yra glaudus bendradarbiavimas tarp Santaros klinikų neurochirurgų ir Žalgirio klinikų veido ir žandikaulio chirurgų, kuris po susijungimo tik stiprės dėl paprastesnės vadybos ir bendro administravimo“, – tvirtino jis. 

REKLAMA

Pasak Žalgirio klinikos direktoriaus Lino Zalecko, galutinė Žalgirio klinikos integracija galima jos padaliniams įsikūrus naujose patalpose Santaros miestelyje.

„Viliuosi, kad valstybei, turinčiai konstitucinę priedermę rūpintis žmonių sveikata, ir valstybės sveikatos politiką formuojančioms ir įgyvendinančioms valstybės institucijoms pakaks valios priimti teisingus ir greitus sprendimus šio tikslo įgyvendinimui“, – teigė L. Zaleckas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų