Vytautas Landsbergis apie koronavirusą: „Tas išmėginimas dar ateina – dar ne kulminacija“

Profesorius Vytautas Landsbergis kalbėdamas apie koronavirusą sako, kad išmėginimas Lietuvai dar tik ateina – dar ne kulminacija. Jis kritikavo, kad dabartinė valdžia ne viską padarė, kad pasiruoštų antrajai bangai.

18

„Sako, kad valdžia kai ko nepadarė, nepasiruošė šiai naujai bangai. Tegul ten jie tarpusavyje aiškinasi ir daro, ką gali, kad kuo lengviau praeitume tą išmėginimą.

Tas išmėginimas dar ateina – dar ne kulminacija“, – po balsavimo antrajame rinkimų ture sakė V. Landsbergis.

Pasiteiravus, ką jis įvardintų kulminacija, profesorius atsakė, kad „nesinori galvoti apie lovų trūkumą“.

Paklaustas už ką balsavo antrajame rinkimų ture, V. Landsbergis atsakė savo balsą atidavęs už nemeluojančią ir neagresyvią Lietuvą.

„Už nemeluojančią, labai norėčiau. Už neagresyvią, nepuldinėjančią viens kito Lietuvą“, – po balsavimo sakė profesorius.

Pasak V. Landsbergio, naudingesnė Lietuvai būtų ta koalicija, kurioje būtų mažiau melagių arba visai jų nebūtų. 

„Kur būtų mažiau melagių arba visai nebūtų“, – kalbėjo V. Landsbergis.

Apie galimą koaliciją ir Seimo rinkimų pirmojo turo rezultatus V. Landsbergis nekalbėjo.

„Aš nesu nuotaikų tyrinėtojas, tai jūs tyrinėjat, jūs galit pasakyt man – būtų labai įdomu, jeigu pasakytumėt“, – kalbėjo V. Landsbergis.

Seimo rinkimų antrasis turas vyks spalio 25 dieną.

Sekmadienį V. Landsbergis minėjo 88-ąją sukaktį

Primename, kad sekmadienį profesorius Vytautas Landsbergis minėjo 88-ąją sukaktį. Šia proga jis sulaukė gausių sveikinimų. „Ąžuoliuko“ choras sveikino profesorių V. Landsbergį prie jo namų, linkėjo ilgų metų ir daug sveikatos. O profesorius tarė jautrius žodžius.

„Mielieji žmonės gal prieš aštuonerius ar kiek metų man pasodino šitą ąžuolą. Jums įpareigojimas, kai manęs jau nebus – prižiūrėkit, kad neateitų jokie tvarkytojai medžio kirsti. Susitariam?“, – į susirinkusius kreipėsi profesorius V. Landsbergis ir dėkojo atėjusiems jį pasveikinti.

REKLAMA

Profesorius teigė, kad jį pradžiugino sveikinimai: „Sugalvojau, kaip šitą gimtadienį įvardinti: du kringeliai, dvi aštuoniukės“.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Profesorius Vytautas Landsbergis mini 88-ąją sukaktį.

Pasiteiravus, kaip jaučiasi, jis atsakė, kad gerai: „Išsimiegojau, pavalgiau. Gera kompanija, kaip jaustis?“, –  atsakė profesorius.

Žiūrėkite sveikinimą V. Landsbergiui:

Profesoriui šiandien paskutinė diena saviizoliacijoje.

„Dirbau namuose nuotoliniu būdu. Su savimi – ne nuotoliniu, visada aš arti prie savęs. Bet su visais šitais šurmuliais – nuotoliniu. Būsim dar ir pabūsim“, – kalbėjo V. Landsbergis.


Rašyti komentarą...
P
Pensininke
2020-10-22 10:10:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano manymu si valdzia labai gerai susitvarke ir su pirmaja banga ir su pensijomis ir su vaiku pinigais ir su ekonomika o su siuo vyrusu visas pasaulis kovoja ir dar blogiau jiems sekasi taip kad nereiketu cia varyti propagandos taip jau visi zmones esame neviltyje ir laukeme kada pagaliau bus israstos vakcinos o gazdinti kirsyti zmoniu nereikia geriau koki paguodziama zodi pasakytumete o negazdintumete
Atsakyti
-17

C
Cha
2020-10-22 10:46:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Būtų gerai, kad KGBistai ir jų palikuonys patrauktų savo purvinas kanopas nuo Lietuvos.
Atsakyti
0

N
Neda
2020-10-22 10:03:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oho kas nemeluoja patylėtų
Atsakyti
-12

SKAITYTI KOMENTARUS (83)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų