Veryga apie koronaviruso plitimą: ne tik šiandien bus rekordinis naujų atvejų skaičius, susirgimų daugės

Naujų koronaviruso (COVID-19) atvejų skaičius augs ne vieną dieną ir savaitę, sako sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

„Manau, kad, ko gero, ne tik šiandien (bus rekordinis COVID-19 atvejų skaičius), bet tie skaičiai augs ne vieną dieną ir tikrai ne vieną savaitę“, – ketvirtadienį interviu Žinių radijui sakė A. Veryga.

Ministras pažymėjo, kad didėja ne tik bendras naujų koronaviruso atvejų skaičius, bet ir procentinė užsikrėtusių dalis.

„Procentas užsikrėtusių, kiek nustatoma nuo visų tiriamųjų, jei vasarą jis nesiekdavo ir procento ir pusės procento  nuo šimto ištirtų, dabar mes turim virš trijų procentų“, – teigė ministras.

Lietuvoje pastarosiomis dienomis kasdien auga naujų nustatomų COVID-19 atvejų skaičius. Per praėjusią parą šalyje buvo nustatyta 311 naujų COVID-19 atvejų.

Iš jų 170 siejama su protrūkiais, 96 asmenų užsikrėtimo aplinkybės nėra žinomos, nuo žinomų sergančiųjų užsikrėtė dar 44 asmenys, trečiadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Daugiausia, 101 naujas atvejis patvirtintas Kauno apskrityje, 68 atvejai – Vilniaus, 39 – Telšių, 36 Klaipėdos, 27 Šiaulių, 19 – Marijampolės, 11 – Panevėžio, septyni – Tauragės, trys – Alytaus apskrityse.


Rašyti komentarą...
s
s
2020-10-22 09:00:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai tikiu yra vtvarkoj. Tik atsakykit į vieną vienintelį klausimą-iš kur žinojot gegužės mėnesį, kad spalio 16 d bus karantinas, iš kur būt tokiems ekstrasensams? Ar žinom kuris nors kada vėžiu susirgsim, kada vaikas susirgs vėjaraupiais ar pan. Na niekad nežinom, o čia dienos tikslumu. Taip nebūna realiam gyvenime
Atsakyti
-2

r
rima
2020-10-22 09:18:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
veryga kam tu duomenis prasai pas zmones tu ka....
Atsakyti
-1

R
Ricardas
2020-10-22 09:25:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rinkimai baigsis ir visus uzrakys čia buvo aišku jau senai
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų