skaičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „skaičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „skaičius“.

Ištyrus buvusios Mažeikių rajono tarybos narės Gricienės išlaidų čekius, teismui pateiktas 9,4 tūkst. eurų ieškinys

Ištyrus buvusios Mažeikių rajono savivaldybės tarybos narės Genovaitės Gricienės teiktus čekius, teismui pateiktas 9,4 tūkst. eurų ieškinys, trečiadienį pranešė prokuratūra.

Magiškoji 02 22 data: Budraitytė įspėja, ko šiukštu nedaryti

Šiandien yra magiška diena – 2024 02 22 data. Šioje datoje yra labai daug dvejetų, o skaičius 2 turi ypatingą reikšmę. Astrologė Vaiva Budraitytė šiandien ragina padaryti vieną dalyką – taip užsitikrinsite sėkmę, tačiau ji taip pat įspėja šiukštu nesivelti į konfliktus ir nesipykti. Vaiva tikina, jog skaičius 22 yra labai stiprus – jis reiškia Dievų mokytoją. Du yra moteriškas skaičius, tad tokią dieną, kai datoje daug dvejetų labiau sekasi moterims, pildosi jų svajonės.
2024-02-22

Raskite kitokį skaičių: pavyks pastabiausiems

Šiame paveikslėlyje tarp virtinės skaičių 746 pasislėpęs kitoks skaičius. Tad ar rasite skaičių 749, kuris puikiai užsimaskavęs tarp daugybės pasikartojančių vienodų skaičių? Teks gerokai pasukti galvą – išspręsti šią užduotį pavyksta tik patiems pastabiausiems.
101 2024-01-15

Šis paveikslėlis internautus veda iš proto: kokį skaičių matote?

Šioje juodai baltoje optinėje iliuzijoje yra paslėptas skaičius, tačiau galvosūkių mėgėjai niekaip negali sutarti, koks skaičius čia slepiasi ir kiek jame yra skaitmenų. Ar pavyks pastebėti, koks skaičius čia slepiasi? Optinės iliuzijos yra puiki pramoga, kuri parodo, kaip mūsų akys ir smegenys veikia kartu, kad pastebėtume detales, tačiau jos gali ir nemenkai sugluminti, nes apgauna jūsų regėjimą.
562 2023-08-22

Raskite skaičių 523: pavyksta ne visiems

Jeigu per vos 18 sekundžių sugebėsite pastebėti skaičių 523 galėsite pasidžiaugti savo pastabumu, mat šia užduotį pasiseka įveikti tikrai ne visiems. Taigi, ar pavyks? Paveikslėlyje matyti išsidėstę daugybę skaičių 573, tačiau tarp jų yra įsimaišęs ir vienas 523. Nors atrodo, kad įveikti šią užduotį ir pastebėti kitokį skaičių yra nesudėtinga, vis tik, daugumai internautų prireikia gerokai daugiau laiko nei yra paskirta šiai optinei apgaulei įveikti.
2023-08-13

Raskite skaičių 869: pavyks patiems atidžiausiems

Naujas iššūkis galvosūkių mėgėjams – išbandykite savo jėgas ir tarp daugybės skaičių 899 raskite kitokį skaičių. Ar pavyks? Tačiau įsiminkite – tam turite tik 20 sekundžių. Per nustatytą laiką paslėptą skaičių pavyksta rasti tik patiems atidžiausiems. Kad būtų lengviau, štai palengvinimas, kad bent žinotumėte, ko ieškote – jums reikia rasti skaičių 869, kuris yra paslėptas tarp daugybę kartų pasikartojančio skaičiaus 899. Šis galvosūkis daug sudėtingesnis nei galėjote numanyti, rašo mirror.co.
2023-07-03

Žinomas Lietuvos profesorius pasakė, koks yra tobulas kraujospūdis: įsidėmėkite skaičius

Galvos skausmas, svaigimas, apatija gali išduoti kraujospūdžio pokyčius. Profesorius bei kardiologas Pranas Šerpytis sako, kad vos pajutus tokius požymius, būtinai reikėtų pasimatuoti ir įvertini savo kraujo spaudimą. Tai gali padaryti kiekvienas – tereikia namuose turėti matavimo aparatą. P. Šerpytis, ilgametis profesorius ir kardiologas sako, kad matuojant kraujospūdį būtina žiūrėti į tam tikrus skaičius, kuriuos parodo aparatas.
67 2023-07-01

Raskite paslėptą kitokį skaičių: turite tik 12 sekundžių

Galvosūkiai yra puikus būdas pagerinti kognityvinius gebėjimus ir pažinimo funkcijas. Tad išbandykite savo jėgas – raskite paveikslėlyje paslėptą kitokį skaičių. Užduotis tikrai nelengva, be to, turite padaryti tai per nustatytą laiką – turite tik 12 sekundžių.
101
2023-06-29

Raskite paslėptą kitokį skaičių: pavyks akyliausiems

Palaikyti sveikas ir aktyvias smegenis taip pat svarbu, kaip ir visą kūną, vienas geriausių būdų tai padaryti – reguliariai spręsti galvosūkius. Nauja užduotis jų mėgėjams – virtinėje vienodų skaičių rasti iš visų išsiskiriantį kitokį skaičių. Yra žinoma, kad optinės iliuzijos ir galvosūkiai daro stebuklus jūsų pažinimo funkcijoms, nes gerina smegenų gebėjimą suvokti ir interpretuoti vaizdinę informaciją.
2023-06-21

Raskite skaičių 6341: pavyks akyliausiems

Esate itin budrūs ir atidūs, jei per dešimt sekundžių pavyks pastebėti skaičių 6341, paslėptą tarp virtinės kitų skaičių. Ši sudėtinga optinė apgaulė išpopuliarėjo internete ir suglumino net pačius didžiausius galvosūkių mylėtojus, rašo thesun.co.uk. Ar pavyks? Paveikslėlyje yra maždaug 176 kartus pakartotas skaičius 6391. Tačiau tarp visos virtinės vienodų skaičių yra vienas, išsiskiriantis iš visų. Jūsų užduotis – pastebėti kitokį pasislėpusį skaičių.
2023-05-17
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų