Vyriausybė lengvina paramą verslui, didina jos apimtis

Verslui skundžiantis, kad valstybės parama nepasiekia dėl krizės nukentėjusių įmonių, valdžia švelnina paramos kriterijus bei didina paskolų apimtis sunkumų turinčiam verslui, ketvirtadienį pranešė premjeras Saulius Skvernelis.

„Kriterijai yra peržiūrėti. Krizės valdymo komitete šiandien buvo pristatyta, atsisakėme kai kurių kriterijų“, – Seime ketvirtadienį sakė premjeras.  

Lengvatines 10 kartų didesnes paskolas – iki 1 mln. eurų – galės gauti įmonės, netekusios 30 proc. apyvartos, o tiekėjų neapmokėtoms sąskaitoms padengti jos galės skolintis iki 0,5 mln. eurų.   

„Dabar tos sąlygos lengvinamos“, – teigė ekonomikos ir inovacijų ministro pareigas laikinai einantis energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas. 

Pasak jo, nuo penktadienio valstybės pagalbos – lengvatinės paskolos apyvartinėms lėšoms galės tikėtis įmonės, kurios dėl karantino neteks bent 30 proc. apyvartos, o ne 60 proc., kaip nustatyta iki šiol.  

Be to, Ž. Vaičiūno teigimu, lengvatinių paskolų suma didinama 10 kartų – nuo 100 tūkst. eurų iki 1 mln. eurų. 

Be to, per „Invegą“ skolintomis lėšomis įmonės galės apmokėti iki 0,5 mln. eurų partnerių neapmokėtas sąskaitas vietoj iki šiol nustatytų 100 tūkst. eurų.    

Ž. Vaičiūnas akcentavo, kad naujas paraiškas dėl paramos „Invegai“ įmonės galės teikti nuo penktadienio.  


Rašyti komentarą...
J
Jo
2020-04-24 19:14:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau nei 1 nenumirs del to jog vyriausybe nepakis pagalves patys gali pasirupint 1.5 men nedirba o taip visi nubiednejo vos ne bomzai as negaliu klausyt tu visu milijonieriu verkimu visi kaip susitare rekia kad jiems jau sakes gelbeekiiteeee ir kuo daugiau
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų