Vilniuje perėjoje vyrą partrenkęs vairuotojas tikina, kad pėsčiasis mojavo važiuoti

Antradienį prieš  vidurdienį Vilniaus policijai ir medikams pranešta apie Šeškinės gatvėje perėjoje partrenktą vyrą. Anot pranešimo, vairuotojas dar ir bandė nuvažiuoti.

5

Atvažiavus policijai paaiškėjo, kad „Peugeot“ vairuotojas pėsčiąjį kliudė nesmarkiai. Vairuotojas teisinosi, kad prie perėjos sustojo praleisti žmogaus, o pėsčiasis esą jam ėmė mojuoti, kad  važiuotų. Vairuotojas taip pat rodė ženklus, kad pėsčiasis eitų, tačiau šis nėjo. Esą kai pajudėjo pėsčiasis ėmė eiti ir automobilis veidrodėliu užkabino pėsčiąjį.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Avarija Vilniuje Šeškinės gatvėje

O štai pėsčiasis šią versiją neigia. Jis sako, kad jo sustojo praleisti kiti trys automobiliai, vyras įžengė į perėją ir ėjo. Greta sustojusių automobilių važiavęs „Peugeot“ vairuotojas matyt tikėjosi pralėkti perėją ir ją einantį vyrą kliudė. Lūžo veidrodėlis. Pėsčiasis rimtesnių sužalojimų išvengė, atvažiavę medikai apžiūrėjo vyrą, tačiau į ligoninę jo nevežė.

Ikiteisminis tyrimas nebus pradėtas, tačiau vairuotojas greičiausiai bus nubaustas dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimo. Jei vairuotojas bus pripažintas pažeidęs taisykles, mažiausiai mėnesiui  praras teisę vairuoti. Bausmė gali būti ir griežtesnė: pirminiais duomenimis, vairuotojas ne tik nepraleido pėsčiojo ir nepripažįsta kaltės, bet ir sukėlė realų pavojų pėsčiajam: jį kliudė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų