Vilniaus oro uoste pareigūnai sulaikė 40 lagaminų su cigaretėmis

Vilniaus oro uoste pirmadienį pasieniečiai ir muitininkai sulaikė 40 lagaminų su cigaretėmis, už krovinio gabenimą baudos skirtos vienuolikai asmenų iš Latvijos, vykusių lėktuvu iš Baltarusijos.

Kaip pranešė šalies muitinė, pirmadienio pavakarę į Vilniaus oro uostą atskrido lėktuvas iš Minsko. Oro uosto pareigūnai, stebėdami Vilniaus oro uosto teritoriją, koridoriuje, ant laiptų, vedančių iš atvykimo salės į bagažo skyrių, pastebėjo nemažą grupę asmenų ir netoliese sukrautus lagaminus – keleivių rankinį bagažą.

Asmenys buvo praėję VSAT patikrą, tačiau akivaizdžiai vengė vykti į muitinės kontrolės vietą, tuo sukeldami įtarimą. Oro uosto pareigūnai apie įtarimus informavo Valstybės sienos apsaugos tarnybą, šios tarnybos pareigūnai, patikrinę bagažą, keturiasdešimtyje lagaminų aptiko cigarečių su baltarusiškomis banderolėmis.

Visus asmenis ir aptiktus daiktus VSAT pareigūnai perdavė Vilniaus oro uosto posto muitinės pareigūnams.

Atlikę muitinės kontrolę, Vilniaus oro uosto posto muitinės pareigūnai sulaikė 40 lagaminų su cigaretėmis, o septyniems Latvijos piliečiams bei keturiems asmenims be pilietybės, prisipažinusiems, kad dalis lagaminų iš rasto bagažo priklauso jiems, pritaikė administracinės atsakomybės priemones – jiems surašyti protokolai, cigaretės sulaikytos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų