cigaretės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „cigaretės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „cigaretės“.

Policijos laimikis – daugiau kaip 10 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių

Penktadienį Šilalės r. sustabdytas automobilis, kuriame rasta daugiau kaip 10 tūkst. pakelių cigarečių, pranešė Policijos departamentas. Policijos duomenimis, apie 18 val. 5 min. Šilalės r., ties Prienų k., kelyje Vilnius–Kaunas-Klaipėda, sustabdytas automobilis „Toyota Avensis“, kurį vairavo vyras (gim. 1981 m.). Automobilyje rasta ir paimta 10 400 pakelių įvairių cigarečių, pažymėtų Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Klaipėdos pasieniečiai sulaikė vyrą su 26 tūkst. eurų vertės cigarečių kontrabanda

Klaipėdoje pasieniečiai sulaikė automobilio „Ford S–MAX“ vairuotoją, kuris vežėsi per 6 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių, jo laukia bauda arba laisvės atėmimas iki šešerių metų. Kaip penktadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), trečiadienio vėlų vakarą Klaipėdos pareigūnai patikrinti sustabdė automobilį „Ford S–MAX“. Vienatūrį su lietuviškais valstybinio numerio ženklais vairavo 61-erių klaipėdietis.
Kriminalai 2024-04-26

Pasieniečiai sulaikė 1,2 tūkst. kontrabandinių cigarečių, gabentų dronu, balionu

Šalčininkų rajone ir Druskininkuose, pareigūnai sulaikė ir konfiskavo bepiločiu orlaiviu ir meteorologiniu balionu gabentas kontrabandines cigaretes. Kaip penktadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), Šalčininkų rajone pasieniečiai perėmė iš Baltarusijos įskridusį bepilotį orlaivį su 700 pakelių. Taip pat, šalia Druskininkų, miškuose rado meteorologiniu balionu atskraidintą krovinį su 500 pakelių kontrabandinių cigarečių.

Anglijoje norima visiškai uždrausti rūkymą: tai buvo padariusi Naujoji Zelandija

Didžioji Britanija ėmėsi, ko gero, griežčiausių rūkymo ribojimų pasaulyje. Londonas nori, kad visi po 2009 metų gimę britai niekada gyvenime, net ir būdami pilnamečiais, negalėtų legaliai įsigyti tabako gaminių. Atitinkamą įstatymą svarsto Didžiosios Britanijos Parlamentas. Tiesa, idėjos kritikai tvirtina, kad šie ribojimai per griežti. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.
2024-04-21

Siūloma palikti draudimą rūkyti daugiabučių balkonuose: yra nauja sąlyga

Seimo pirmininko pavaduotojas socialdemokratas Julius Sabatauskas siūlo palikti draudimą rūkyti daugiabučių namų balkonuose, terasose, lodžijose, tačiau tik tais atvejais, kai tokį sprendimą palaiko daugiau nei pusė namo gyventojų. Šiuo metu draudžiama rūkyti daugiabučių balkonuose, kai bent vienas gyventojas prieštarauja rūkymui.
Aktualijos 2024-04-14

Kontrabandininkai ir paskutinę Raigardo posto darbo dieną bandė į Lietuvą įvežti kontrabandą

Kontrabandininkai ir paskutinę Raigardo kelio posto (buvo uždarytas vasario 29 d., 24 val.) darbo dieną bandė į Lietuvą įvežti nelegalius rūkalus. Vasario 29 d. Kauno teritorinės muitinės ir Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai čia sulaikė du automobilius su kontrabanda. Vasario 29–ąją, paryčiui į postą lengvuoju automobiliu „Citroen C5“ iš Baltarusijos atvažiavęs Lenkijos pilietis deklaravo nieko draudžiamo nevežantis.
Kriminalai 2024-03-01

Raigarde sulaikytas plastikinius langus gabenęs vyras: jų rėmuose – 1,6 mln. eurų vertės cigarečių kontrabanda

Raigardo kelio poste Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai sulaikė Moldovos pilietį, plastikinių langų rėmuose gabenusį cigarečių kontrabandą. Skelbiama, kad vasario 9 d. Raigardo kelio poste pareigūnai sulaikė krovininį automobilį. Juo į Moldovą iš Baltarusijos tariamai gabenti plastikiniai langai, tačiau patikrinus krovinį rentgenu, languose aptiktos slėptuvės su didžiule rūkalų kontrabanda.
Kriminalai 2024-02-26

Salotų krovinyje Klaipėdoje sulaikyta didelė nelegalių rūkalų siunta: vertė – 745 tūkst. eurų

Kelte buvusiame vilkike muitininkai rado apie 180 tūkst. banderolėmis nepažymėtų pakelių cigarečių, kurios maskuotos salotų, svogūnų ir žvakių kroviniu. Kaip pirmadienį pranešė Muitinės kriminalinė tarnyba (MKT), kontrabandinių rūkalų krovinys rastas vasario 3 dieną, muitininkams Centriniame Klaipėdos terminale patikrinus į Švediją, maršrutu Klaipėda-Karlshamnas, turėjusį išplaukti keltą ir jame buvusius vilkikus.
Kriminalai 2024-02-12

Vienoje Vilniaus turgavietėje rasta 4 tūkst. nelegalių cigarečių pakelių

Policijos departamentas praneša, kad šią savaitę Vilniuje esančioje turgavietėje rasta ir paimta 4 134 pakelių cigarečių, nepaženklintų Lietuvos Respublikos banderolėmis. L. Asanavičiūtės g. įrengtame prekybiniame paviljone prekiavo moteris, gimusi 1963 m. Paimtų cigarečių pakelių muitinės prekinė vertė – apie 17 173 eurai. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kriminalai 2024-02-10

Prekiaujant e. cigaretėmis PSO rekomenduoja drausti patrauklų įpakavimą, riboti nikotiną

Lietuvai siekiant pažaboti elektroninių cigarečių prekybą, Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) rekomenduoja uždrausti patrauklų jų įpakavimą, riboti nikotino kiekį. PSO taip pat rekomenduoja uždrausti visas kvapiąsias medžiagas, įskaitant mentolį ir sintetinius jo analogus. Lietuvoje nuo praėjusių metų spalio galioja draudimas prekiauti kaitinamojo tabako gaminiais, jeigu juose yra pridėtinio kvapo ar skonio.
2024-02-10
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų