Kontrabandą vežęs ir avariją sukėlęs biržietis už grotų praleis 4 metus

Kontrabandines cigaretes vežusiam, avariją sukėlusiam ir iš jos pabėgusiam biržiečiui Panevėžio apygardos teismas skyrė ketverių metų laisvės atėmimo bausmę. 

Kaip pranešė Panevėžio apygardos prokuratūra, teismas iš dalies atidėjo nuteistajam A. Z. skirtos nuobaudos vykdymą – įpareigojo nedelsiant atlikti septynių mėnesių laisvės atėmimo bausmę pataisos namuose, o likusią bausmės dalį atidėjo dvejiems metams, iš kurių vienerius nuteistasis privalės dėvėti elektroninę apykoję. 

Pirmadienį priimtu sprendimu teismas vyrui taip pat skyrė daugiau kaip 5,1 tūkst. eurų baudą. 

Bylos duomenimis, pernai lapkritį A. Z. Biržuose sukėlė avariją ir pabėgo įvykio vietoje palikęs savo automobilį „Audi A4“. Atvykę policijos pareigūnai automobilyje rado 14 dėžių kontrabandinių cigarečių, vertų kiek daugiau nei 24 tūkst. eurų. 

Į įvykio vietą iškviestas kinologas su tarnybiniu šunimi netruko rasti bėglio pamestus daiktus, tokius kaip automatinių vartų atidarymo pultelis. Apklausę įvykio liudytojus pareigūnai įtarė, kad nusikaltimą galėjo padaryti jau anksčiau už disponavimą kontrabandinėmis cigaretėmis baustas A. Z. 

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad rastas vartų pultelis tinka A. Z. namuose esančiam garažui, automobilyje rasti jo pirštų antspaudai. Nors vyras savo kaltę neigė, tačiau, anot prokuratūros, ikiteisminio tyrimo metu surinkta daug skirtingų pareigūnų įtarimus patvirtinančių įrodymų. 

Kadangi kaltinamasis dar 2012 metais buvo baustas už tokį patį nusikaltimą, tačiau skirtos baudos nesumokėjo, teismas nusprendė šįkart jam skirti laisvės atėmimo bausmę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų