Veryga apie vadovavimą ekstremalios situacijos operacijoms: gali būti ir kitas vadovas

Sparčiai besikeičianti situacija kovojant su koronavirusu peržengia sveikatos sistemos ribas, todėl jos valdymą ir koordinavimą gali perimti premjeras, sako sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

„Kalbant iš esmės apie pačią situaciją, ji vystosi labai greitai ir gerokai peržengia sveikatos sistemos ribas, tai puikiai matote, nes kyla įvairiausių problemų: ir logistikos problemos yra (...), pasitelkiama ir kariuomenė. Yra ir daug priemonių, kurios skirtos tai pačiai ekonomikai skatinti, gelbėti, kas gerokai peržengė sveikatos sistemos ribas“, – LRT radijui antradienį teigė ministras.

„Tai natūralu, kad yra galvojama, kokiu būdu tą koordinavimą pakelti į Vyriausybės lygį ir iš tiesų yra galvojama, kad premjeras imtųsi lyderystės ir imtųsi šiuos procesus valdyti, koordinuoti“, – tvirtino A. Veryga.

Pirmadienį krašto apsaugos ministras Raimondas Karoblis užsiminė, kad A. Veryga ekstremalios situacijos operacijoms vadovaus iki trečiadienio, vėliau, jo nuomone, ekstremalios situacijos valdymą į savo rankas perims S. Skvernelis. 

„Nežinau. Tai spręs Vyriausybė – kaip bus nuspręsta, taip ir bus. Gali taip būti, bet aš tokio atsakymo, galutinio sprendimo neturiu. Bet reikia, kad pats situacijos koordinavimas keltųsi į aukštesnį lygį, į tą įsijungtų visa Vyriausybė“, – į tai reagavo A. Veryga.

„Ne aš ten pasiskyriau save, jei bus sprendimas, kad bus kitas vadovas – taip ir bus“, – pridūrė jis.

A. Verygos sprendimus valdant situaciją kritikuoja prezidentas Gitanas Nausėda, buvusi šalies vadovė Dalia Grybauskaitė. Pakeisti Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovą prezidentą ragina Seimo opozicija. Anot jos, A. Veryga padarė per daug klaidų dėl blogo medikų aprūpinimo apsaugos priemonėmis, reagentų trūkumo ir kitų.

***

Ar Lietuvos medikai pasiruošę kovoti su koronavirusu?


Rašyti komentarą...
K
Kiek galima
2020-03-24 08:24:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar jus veikti neturite ka,kiek galima ant valdzios pulti,juk patys issirinkote?O ko nejot balsuoti?!Dziaukimes,kad isvis turime,nepabego i Amerika.Dabar savo nervus nukreipkite kitur ir padekit valdziai,kad ir kokia ji butu,juk ji musu,ismojim branginti ka turime ir viskas prades eiti geryn...
Atsakyti
0

N
Na ir (O kuo)
2020-03-24 08:44:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
bukas. Čia juk ne vieno žmogaus darbas pasidarė. Reikia tikros pagalbos, ne loti, kaip koncervai. Vietoj to kad ka- nors nuveiktų ir vėl kaišioja savo liežuvį, tem kur jo visiškai nereikia.
Atsakyti
-3

T
To tavrteliui
2020-03-24 08:05:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisu opozicijai padidare kad liks pavesi ilgam.. Nepatiko kad Veryga gerai tvarkosi..
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (31)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų