Vasario 16-sios minėjime skambėjo Vytauto Landsbergio priekaištai specialiosioms tarnyboms, savai valdžiai ir kaimynams

 Tradiciškai Vasario 16–osios minėjimas įvyko prie Lietuvos nepriklausomybės signatarų namų Vilniuje. Čia 14 valandą iš Signatarų namų balkono į Pilies gatvėje susirinkusius žmones kreipėsi Aukščiausiosios Tarybos–Atkuriamojo Seimo pirmininkas Vytautas Landsbergis. Jis priminė Vasario 16 istoriją, kalbėjo apie Lietuvos tarybos ir istorinio jos sprendimo vaidmenį tarpukario Lietuvoje, tačiau negailėjo ir kritikos.

Pasidžiaugęs, kad ,,Vasario 16-brolija” gausi ir vis gausėja, ir kad į minėjimą prie Signatarų namų susirinko nemažai žmonių, jis sakė, kad besirūpinančių Lietuva yra visokių.

,,Kai kam rūpi, kad renkasi jaunimas į patriotines eitynes ir kad ten gali prišlieti koks nors būrelis asmenų, kuriems plaukai neauga. Dėl to nereikėtų labai jaudintis, gal ataugs ir plaukai”, - sakė jis ir pridūrė, kad šūkiai, skambėjusieji kai kuriose eitynėse nebūtų skambėję, jeigu savo darbą būtų atlikusios kai kurios valstybės institucijos.

,,Prisiplakdavo kartais koks specbūrelis ir eidamas pro televizijos kameras būtinai surikdavo ,,juden, raus”. Turėjo būt aišku, kad tai kontoros pasamdyti provokatoriai. Jeigu būtume turėję veiksnų Saugumo departamentą, gal būtų ir pasiklausę, kur studijavote vokiečių kalbą, o gal dar kokių žodžių mokate? Ar tik tuos jus išmokė ir pamokėjo?” - ironizuodamas kalbėjo V. Landsbergis iš Signatarų namų balkono.

REKLAMA

Anot jo, nereikia šūkių, kurių istorinė prasmė pasikeitė, ir jie būtų užgaulūs greta einančiam kitos tautybės žmogui. O štai prieš rinkimus esą praverstų eitynės su šūkiu ,,Didžiuojuosi, kad esu nekvailas lietuvis”, - sakė V. Landsbergis.


Rašyti komentarą...
v
va čia tai geras
2013-02-16 17:18:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
V. Landsbergis: gal vyriausybė ras porą milijonų padėti ,,neturtingai ir neišgalinčiai” Lenkijai?
O atrodė jau,kad Landsbergis bebaigia nuvilti.
Atsakyti
-3

b
blinda
2013-02-16 17:24:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai teisybe kad seinuose lenkai uzmarino lietuvybe...ir ka niekas europoje net nepastebejo...
Atsakyti
-3

a
aj
2013-02-16 17:38:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Idomu, kodel lenkai is musu reikalauja tokiu lengvatu savo mokykloms, lenkakalbiams, kai tuo metu lietuviu padetis Lenkijoje net is tolo nera tokia gera, kokia ji sudaryta lenku tautinei mazumai Lietuvoje. Kur lygybe ir kur teisybe?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų