Už itin žiaurų moters nužudymą – 14,5 metų kalėjimo

Ketvirtadienį Kauno apygardos teismas už itin žiaurią žmogžudystę nuteisė kaunietį, jam paskirta 14,5 metų laisvės atėmimo bausmė.

Kaip pranešė teismas, A.B. kaltintas tuo, kad lygiai prieš metus Kaune esančiame apleistame pastate būdamas apsvaigęs nuo alkoholio tarpusavio konflikto metu tyčia mušė ir spardė kartu buvusią moterį. Jai praradus sąmonę, nuteistasis tyčia padegė jos kūną ir aplinkoje buvusius daiktus, dėl ko moteris mirė.

Kaltinamasis teisiamojo posėdžio metu kaltę neigė, nors ir nurodė, kad tą dieną buvo tame pastate kartu su nukentėjusiąja, kartu vartojo alkoholį, tačiau tikino jokių smurtinių veiksmų jos atžvilgiu neatlikęs.

Kaltinamojo atsakomybę lengvinančių aplinkybių nenustatyta, atsakomybę sunkina tai, kad nusikaltimą padarė būdamas apsvaigęs nuo alkoholio.

Teisėjų kolegija, atsižvelgusi į kaltinamojo, liudytojų parodymus, į specialistų išvadas bei kitus byloje esančius ir teisiamųjų posėdžių metu ištirtus duomenis, pripažino A.B. kaltu. Skiriant bausmę atsižvelgta į tai, kad vyras padarė labai sunkų nusikaltimą, savo veiksmais sukėlė neatstatomas pasekmes ir padarė ypatingą žalą visuomenei.

REKLAMA

Skiriant bausmės dydį atsižvelgta ir į atsakomybę lengvinančių aplinkybių nebuvimą, į atsakomybę sunkinančią aplinkybę, taip pat kad kaltinamasis neteistas, į tai, kad nesistengė atlyginti nukentėjusiajam padarytos materialinės žalos.

Nukentėjusiesiems iš A.B. priteista beveik 2 tūkst. eurų turtinei žalai ir 40 tūkst. eurų neturtinei žalai atlyginti.

Nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų