Ugniagesiai gelbėjo dvi mažametes: tvoroje įstrigo vienos galva, kitos – ranka Dar trys mergaitės buvo nukeltos nuo stogo

Ugniagesiams-gelbėtojams dažnai tenka susidurti su netikėtomis užduotimis, kai bėdų iš niekur prisiverda neatsargūs žmonės. Maža to, jiems itin skubiai tenka vykti į pagalbą, kai iškvietimas būna dėl kažkur įstrigusių ir dėl to nukentėti galinčių mažamečių.

Šeštadienio popietę Šiauliuose, Voveriškių gatvėje, ugniagesiai gelbėjo dviejų metukų mergaitę, kuri negalėjo ištraukti tarp metalinių tvoros strypų įkištą galvą. Gelbėtojai rankinėmis metalo žirklėmis nukirpo tvoros strypą ir išlaisvino mergaitę, o iškviesti medikai apžiūrėjo ją vietoje. Mažametė atsipirko išgąsčiu.

Dar vienos ketverių metukų mergaitės ranka įstrigo metalinėje tvoroje šeštadienio pavakarį Vilniuje, Popieriaus gatvėje. Sostinės gelbėtojai taip pat nukirpo dalį tvoros ir išlaisvino mergaitės ranką.

Tuo tarpu sekmadienio vakarą tris mergaites teko gelbėti Pakruojo ugniagesiams. Dvylikos ir trylikos metų paauglės čia užsiropštė ant dviejų aukštų namo stogo ir nesugebėjo nulipti žemyn. Iškviesti gelbėtojai su ištraukiamosiomis kopėčiomis nulaipino šias ,,aukštalipes“ ant žemės.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų