Tris dienas nematė kaimyno: po pranešimo pasitvirtino liūdniausias scenarijus

Pirmadienio vakarą, apie 19 val., gautas pranešimas, kad Ruklos miestelyje (Jonavos r.) pranešėjas tris dienas nematė savo kaimyno.

Informuota, kad skambinant į duris bei mobilų telefoną, niekas nedaro ir neatsiliepia. Maža to, vyro automobilis stovi kieme.

Asmuo virš 40 m. amžiaus, paskutiniu metu vartodavo alkoholį. Mano, kad sutriko sveikata. Durys šarvuotos, langai plastikiniai, balkonas įstiklintas yra atidarytas ir pravira lango orlaidė. Trečias aukštas.

Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, į buto vidų patekta pro pravirą balkono langą. Atidarytos durys iš vidaus, į vidų įleisti medikai. Vyrui, gimusiam 1968 metais, konstatuota mirtis.


Rašyti komentarą...
L
Lile
2020-07-14 17:02:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Akocholizmas baisiausia liga. Kaip reikia pagalbos,is artimuju,is valstybes. Susitelkim,turi buti kazkokia pagalba zmogui. As kovoju savo seimoje,bijau,kad gali but tas pat. Tegu buna priimtas istatymas gydyt priverstinai,paliudijus bent 3 asmenims,gal taip neatsitiktu.
Atsakyti
-16

M
Manau
2020-07-14 20:41:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai dar atsiranda gerų kaimynų,kurie pastebi,nemato kaimyno ir ieško pagalbos.Dabar visi tokie abejingi,kad gali ir mėnesį gulėti miręs.O miršta ne tik alkoholį naudojantys
Atsakyti
-4

T
Taip
2020-07-14 18:10:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pritariu Gerb. Lile! Tik gydymas per prievartą gali išgelbėti girtuoklių iš alkoholizmo liūno! Kitaip visa mūsų tauta paskęs alkoholį! Kiek jaunų žmonių nusigere, ypatingai kaimuose. Bet yra ir mieste tokia beda. Jauni vaikinai geria, vartoja narkotikus. Visaip žudo save, bet niekas jiems nepadeda. Lieka atstumti.
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų