Trečiadienį išlindusi saulė ilgai neužsibus: laukia nemalonios permainos

Nors daugelyje Lietuvos vietų trečiadienį apsilankė rudeniška saulė, jau greitai orai ir vėl subjurs. Tiesa, vienintele paguoda gali tapti ne tokie jau šalti orai, kurie turėtų išlikti iki pat savaitės pabaigos. 

Trečiadienį ne tik vietomis palijo, bet nušvito ir saulė. Artimiausią naktį debesų apklotas storės, pragiedruliai gana greitai pranyks, iš žemų sunkių debesų tai šen, tai ten pasipils rudeniškas lietus, šalies pietuose kur nors galbūt ir gausokas. Vietomis suboluos rūkas, kai kur ir gana tirštas.

Ketvirtadienį Lietuvoje irgi bus debesuota bei lietinga. Pietinėje šalies pusėje lis, galima sakyti, be perstojo. Šiaurinėje pusėje lis su pertraukomis, kurios kai kur gali būti gana ilgos. Vėjas pietvakarių, nestiprus.

„Kitaip tariant, artimiausią parą Lietuvoje bus šlapia. Ir naktį, ir dieną vyraus debesuoti orai, naktį palis daug kur, bet dažniausiai neilgai, o dieną beveik nuolatos lis šalies pietuose, kitur – su pertraukomis. Naktį vietomis boluos rūkas, kai kur gana tirštas. Vėjas pietvakarių, nestiprus. Oras naktį atvės iki 8-10 laipsnių, dieną šils iki 10-11, prie jūros maždaug 12-13 laipsnių šilumos“, – kalba sinoptikas Naglis Šulija.

Penktadienio ir šeštadienio orus lems tas pat ciklonas, dėl to lis dažnai. Ne nuolatos, bet dažnai. Šeštadienis bei sekmadienis bus vėjuotas. Tačiau šalta tikrai nebus – naktimis termometro stulpeliai sieks 8-10 ir 11-13, dienomis 12-14 laipsnių šilumos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų