naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šeštadienį tik prasidėjęs „Šeimos gynimo maršas“ neišvengė nelaimių – pranešama, kad iš pajūrio pajudėjusioje automobilių kolonoje įvyko avarija.

Šeštadienį tik prasidėjęs „Šeimos gynimo maršas“ neišvengė nelaimių – pranešama, kad iš pajūrio pajudėjusioje automobilių kolonoje įvyko avarija.

REKLAMA

Apie 7 val. ryto iš Klaipėdos ir aplinkinių regionų pradėjo rinktis maršo dalyviai ir automobilių kolona pajudėjo link Vilniaus, kur vyks maršo oficiali dalis.

Susidūrė keturi automobiliai

Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis naujienų portalui tv3.lt pranešė, kad pajudėjusioje automobilių kolonoje važiuojant automagistrale Klaipėda-Vilnius įvyko avarija.

Avarijos metu susidūrė keturi kolonoje važiavę automobiliai, laimei sužalotų gyventojų nėra.

Šiandien rengiamas „Šeimos gynimo maršas“, kurio dalyviai siekia išreikšti protestą prieš Stambulo konvenciją ir kitoms iniciatyvoms, jų teigimu, nukreiptoms prieš tradicinę šeimą. Į Vingio parką jau pradėjo rinktis protesto dalyviai.

REKLAMA

Ryte iš Klaipėdos pajudėjo link Vilniaus apie 200 automobilių, iš kitų regionų taip pat prisijungė daugiau transporto priemonių ir pakeliau taip pat jungiasi pavieniai automobiliai ir keliauja į sostinę.

REKLAMA

Organizatoriai teigia besipriešinantys valdančiosios daugumos iniciatyvoms, kurias laiko prieštaraujančiomis Konstitucijai, socialinių lyčių koncepcijos diegimui švietimo įstaigose. Pasak jų, svarstomos iniciatyvos prieštarautų konstituciniam principui, leidžiančiam tėvams auklėti vaikus pagal savo įsitikinimus.

Tikslios renginio programos, kuris prasidės nuo 18 val., organizatoriai neatskleidžia, tačiau užsimena, kad kalbės kunigai, keli visuomenėje nusipelnę autoritetai, bet ne iš politikos ir pasijungs užsienyje gyvenantys tautiečiai. Planuojama, kad skambės maršo himnas ir kiek vėliau – koncertas.

REKLAMA

Vilniaus miesto savivaldybė išdavė leidimą Vingio parke organizuoti protestą „Šeimos gynimo maršas“, kuriame gali dalyvauti iki 7 tūkst. žmonių, tačiau organizatoriai tikisi, kad į mitingą atvyks nuo 5000 iki 8000 automobilių iš visos Lietuvos.

Šeštadienį „Šeimos gynimo maršo“ metu vyksta dar keli antiprotestai, kurių tikslas, kaip Vilniaus miesto savivaldybei teigia organizatoriai – išsakyti kitokią nuomonę. Policijos departamentas pranešė, kad mitingų metu dirba sustiprintos policijos pajėgos.

REKLAMA
REKLAMA

Pažada užtikrinti saugumą

Vienas iš Šeimos maršo organizatorių Artūras Orlauskas tv3.lt laidoje „Dienos pjūvis“ patikino, kad renginio metu bus užtikrintas dalyvaujančių saugumas.  

„Policija pasakė, kad tikrai užtikrins apsaugą, nes visus viešus renginius saugo policija. Mes papildomai dar samdome tris apsaugos brigadas, kurių dalis bus su civiliniais rūbais, dalis su specialiomis uniformomis, ir apsaugai skiriamas pats didžiausias dėmesys. Ir nemanau, kad kažkas į renginį, kur susirinks žmonės su vaikais, ateis daryti provokacijų“, – tv3.lt laidoje akcentavo jis.

Policijos atstovai taip pat patvirtina, kad bus sustiprintos pajėgos užtikrinti saugumą.

Šeimos gynimo maršo protesto šūkis: Stipri šeima – stipri valstybė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų