Maldeikis neištvėrė – laidoje reikalavo Orlausko atsiprašymo

Laidoje „Karštai su tv3.lt“ įvyko arši diskusija tarp vieno iš šeimų maršo organizatorių Artūro Orlausko ir Seimo nario Mato Maldeikio, kurios metu A. Orlauskas turėjo atsiprašyti M. Maldeikio už tai, kad pasakė tikrovės neatitinkantį faktą.

Laidoje buvo diskutuojama apie Stambulo konvenciją ir tai, ar tikrai homoseksualų santuoka ir partnerystė kelia grėsmę tradicinei šeimai. Vienu metu imta kalbėti apie genus, o čia nebuvo apsieita be asmeniškumų.

„Pasakojimas apie tai, kad gėjumi gimstama, tai jūs nesekit pasakų. Mokslininkų seniai įrodyta, kad nėra tokio geno, kad gimė žmogus gėjumi. Gal jūs toks ir gimėt, ir apsimetat, maybe“, – kalbėjo A. Orlauskas.

Į tokį vieno iš šeimų maršo organizatorių pasakymą M. Maldeikis atsakė klausimu: „O pas jus asmeniškai yra heteroseksualisto genas, ar ne?“

A. Orlauskas patikino, kad tokio geno neturi, nes tokio geno išvis nėra.

„Yra normalus žmogus ir žmogus, atliekantis vaidmenį“, – aiškino A. Orlauskas.

„Jeigu yra kažkoks gėjaus genas, apie kurį jūs kalbate, tai lygiai taip pat turėtų būti heteroseksualisto genas, kuris pas jus yra, ar antros santuokos genas... Iš kur čia ir prie ko čia genai?“, – kalbėjo M. Maldeikis.

A. Orlauskas aiškino, kad apie gėjų geną kalba ne jis, o išgirdęs, kad M. Maldeikis paminėjo antros santuokos geną, A. Orlauskas prakalbo apie Seimo nario mamą Aušrą Maldeikienę.

„Čia jūs apie savo mamą kalbat taip? Nekalbėkit prie visų apie savo mamą taip. Jūsų mama ten santuokų begalę turėjo, nu išsiskyrusi... Jūs kelias partijas pakeitęs. Kam dabar plakti viską į krūvą?“, – sakė A. Orlauskas.

Ir štai tada M. Maldeikis ėmė reikalauti atsiprašymo, nes per visą savo gyvenimą jis priklausė tik vienai partijai.

„Visą gyvenimą priklausiau vienai partijai. Tai aš tik vienai priklausiau. Aš nesu (TS-LKD – red. past.) partijos narys, ponas. Atsiprašot? Jūs ką tik pamelavot“, – atsiprašymo reikalavo M. Maldeikis, kuris Seime priklauso Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijai.

REKLAMA

Bet A. Orlauskas iš pradžių atsiprašyti atsisakė, nes buvo įsitikinęs, kad nemelavo, bet vėliau išsiaiškinęs, kad M. Maldeikis tikrai nepriklauso TS-LKD partijai, atsiprašė.

„Atsiprašau“, – pasakė A. Orlauskas.

Savo akimis pamatyti situaciją galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Karštai su tv3.lt“ žiūrėkite kiekvieną pirmadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
C
Cha
2021-05-13 17:21:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
dar neseniai tas pudelis ant Prezidento amsėjo. Ar bent atsiprašė ? Mamytė prakišo jį į seimą, tik kam nuo to geriau ? - grynas nesusipratimas
Atsakyti
-45

S
Sramas
2021-05-13 15:18:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oi koki poną palietė, tik pamanykit, atsiprašinėti tuai reikia, na ir fruktas tas maldeikis, dar daug klaustukų yra su jo orientacija, balselis toks skaidrus, na tikras mamyčiukas, kažkaip kai ji pamatau, susidaro gana bloga nuamone, apie šią persona
Atsakyti
-85

O
Ot propaganda...
2021-05-13 16:34:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mačiau šitą laidą. Tai - puikus pavyzdys, kaip elgiasi homoseksualistai tada, kai pralaimi diskusiją: jie migom lenda į asmeniškumus. O, kad ponulis Maldeikis išsižada homoseksualistų moksliniu faktu vadinto gėjaus geno, tai jau... tikrų tikriausias slidžių tepimas, pabrukus uodegą ir dar nevykusiai bandant pašiepti Orlauską dėl jo kritikos homoseksualistinio "mokslinio fakto" klausimu. Beja, ant kiek sąžinės reikia neturėti, kad kaip autoritetą kalbinti žmogų, kuris aktyviai prisidėjo prie pedofilijos bylos užglaistymo, žiauriai susidorojant su netulėjusia auka (t.y. ją nutildant, panaudojus prieš vaiką suplanuotą jėgą ir smurtą, kad nugabenti pas tuos, kuriuos vaikas kaltino šitu nusikaltimu), kurios artimieji irgi netylėjo, ir dar skleisti jo šmeižtus, paniekinamąją retoriką su paniekinamais epitetais adresu visų, kas sąžinės ir moralės, kartu su sveiku protu per bortą neišmetė?
Atsakyti
-34

SKAITYTI KOMENTARUS (48)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų