Artėjantį savaitgalį – sustiprintos policijos pajėgos: kai kuriose vietose bursis masės žmonių

Šeštadienį „Šeimos gynimo maršo“ metu vyks dar keli antiprotestai, kurių tikslas, kaip Vilniaus miesto savivaldybei teigia organizatoriai – išsakyti kitokią nuomonę. Policijos departamentas praneša, kad mitingų metu pareigūnų bus tiek, kiek prireiks užtikrinti saugumui.

Vilniaus miesto savivaldybė leidimus organizuoti antimitingą išdavė trims grupelėms žmonių.

Du protestai vyks pievoje prie Vingio pėsčiųjų tako – viename dalyvaus grupė iki penkių, kitame iki 25 asmenų.  

Daugiausia dalyvaujančių bus antimitinge prie Baltojo tilto – leidimas išduotas grupei iki 100 žmonių.

„Esame išdavę kelis leidimus organizuoti antimitingus per „Didįjį šeimų maršą“. Siekiant užtikrinti, kad nebūtų provokacijų ir konfliktų, visus norinčius pasisakyti prieš maršą nukreipiame į pievą prie Vingio pėsčiųjų tilto, Žvėryne. Prašome  dalyvių laikytis saugių atstumų, dėvėti kaukes, laikytis kitų higienos reikalavimų“, – komentuoja savivaldybės atstovai.

Policijos departamento komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis patvirtina, kad tiek renginio „Didžiojo šeimos maršo“, tiek antimitingų vietose bus sustiprintos policijos pajėgos, kurios užtikrins viešąją tvarką.

„Šeimos gynimo maršas 2021“ – jau šį šeštadienį

Primename, kad balandžio mėnesį Vilniaus miesto savivaldybė išdavė leidimą Vingio parke organizuoti protestą „Šeimos gynimo maršas“, kuriame gegužės 15 d. galėtų dalyvauti iki 7 tūkst. žmonių.

Kaip skelbia maršo organizatoriai, protestas prasidės 7 val. ryte. pajūryje – automobilių kolona važiuos iš Klaipėdos į Vilnių, pakeliui prisijungiant šalies regionų dalyviams.

Šeimų sąjūdžio interneto svetainėje rašoma, kad tikimasi, jog „Į mitingą Vilniuje atvyks nuo 5000 iki 8000 automobilių iš visos Lietuvos. Dalyvių privežimą iš parkavimo vietų vykdys virš 40 autobusų“.

Tačiau, kokia programa laukia dalyvių – organizatoriai dar neatskleidžia, bet užsimena apie koncertinę dalį.

Pažada užtikrinti saugumą

Vienas iš Šeimos maršo organizatorių Artūras Orlauskas tv3.lt laidoje „Dienos pjūvis“ patikino, kad renginio metu bus užtikrintas dalyvaujančių saugumas.  

REKLAMA

„Policija pasakė, kad tikrai užtikrins apsaugą, nes visus viešus renginius saugo policija. Mes papildomai dar samdome tris apsaugos brigadas, kurių dalis bus su civiliniais rūbais, dalis su specialiomis uniformomis, ir apsaugai skiriamas pats didžiausias dėmesys. Ir nemanau, kad kažkas į renginį, kur susirinks žmonės su vaikais, ateis daryti provokacijų“, – tv3.lt laidoje akcentavo jis.

Policijos atstovai taip pat patvirtina, kad bus sustiprintos pajėgos užtikrinti saugumą.

Protestas ne „prieš“, bet „už“

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad „Didžiojo šeimos gynimo maršo“ pagrindinis tikslas – suvienyti žmones „dėl ideologinio karo metodais vykdomos agresyvios genderistinės propagandos ir valdančiosios daugumos rengiamų įstatymų, prieštaraujančių Tautos referendumu priimtai Lietuvos Respublikos Konstitucijai“, – skelbiama „Šeimų sąjūdžio“ svetainėje.

Apginsime savo šeimas, vaikus, jaunimą, vaikų darželius ir mokyklas nuo prievarta brukamos išsigalvotų socialinių lyčių propagandos. Vieningai pasisakysime prieš rengiamą Stambulo konvencijos ratifikavimą Seime, kuris uždraustų žodžio ir įsitikinimų laisvę, įteisintų totalią visuomenės minčių kontrolę ir bausmes už Konstitucijoje įtvirtintą teisę reikšti savo nuomonę ir tėvams auklėti vaikus pagal savo įsitikinimus.

Lietuva niekada neleis kraštutinėms mažumoms primesti visai visuomenei nepriimtino gyvenimo būdo, paniekinti Tautos tradicijų ir vertybių ir atsisakyti pagarba žmogaus orumui pagrįstos krikščioniškos civilizacijos moralės“, – pabrėžiama renginio apraše.

Vienas iš mitingo organizatorių Arvydas Daunys naujienų portalui tv3.lt anksčiau komentavo, kad šiuo protestu nenorima pasisakyti prieš kažką, bet už ilgalaikių tradicijų ir šeiminių vertybių išsaugojimą.

„Prieš kalba tik mūsų oponentai, o mes norime, kad būtų laikomasi to, kas yra įprasta per tūkstantmečius – daugiau niekas mums netrukdo“, – sakė jis.

Šeimos gynimo maršo protesto šūkis: Stipri šeima – stipri valstybė.


Rašyti komentarą...
M
Mmmmmmmmmm
2021-05-13 14:34:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai pediku paradas eina tai mentai saugo .kai normalios ir sveikos semos eis tai privarys mentu kat trugdytu seimoms
Atsakyti
-6

e
eur
2021-05-13 14:24:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
kam reik duoti tiek leidimu vienu metu daro nesantaika
Atsakyti
-2

M
Mmmmmmmmmm
2021-05-13 14:33:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai pediku paradas eina tai mentai saugo .kai normalios ir sveikos semos eis tai privarys mentu kat trugdytu seimoms
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų