Svetimas galimybių pasas kainuos brangiai: vyrui gresia 5 tūkst. eurų bauda

Svetimas galimybių pasas užsieniečiui „kainavo“ brangiai – 49-erių metų vyras patrauktas baudžiamojon atsakomybėn. Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros 1-ojo skyrius prokuroras kreipėsi į teismą su siūlymu už šį nusikaltimą skirti 100 bazinio bausmių ir nuobaudų dydžio baudą. Tai siektų 5 tūkst. eurų.

Rugsėjo 15 d. apie 10.15 val. Vilniaus apkr. VPK gavo pranešimą, kad 49-erių metų užsienio valstybės pilietis, norėdamas patekti į prekybos centrą „Maxima“, J. Tiškevičiaus g., Vilniuje, pasinaudojo svetimu galimybių pasu.

Apsaugos darbuotojas, nustatęs pažeidimą, atvykusiems policijos pareigūnams paaiškino, kad į parduotuvę atėjęs rytietiškos išvaizdos vyras, kuris parodė galimybių paso „QR“ kodą telefone. Tačiau apsaugos darbuotojui įtarimų sukėlė prietaiso parodytas lietuviškas vardas ir pavardė.

Sulaikytas užsienietis paaiškino, kad turi savo valstybės galimybių pasą kitame telefone, o lietuvišką galimybių pasą nufotografavo dieną prieš, darbo vietoje statybininkų vagonėlyje – darbų vadovo, palikusio savo galimybių pasą ant darbo stalo.

Tyrimo metu darbų vadovas nurodė, kad savo galimybių pasą paliko ant stalo, nepagalvojo, kad kažkas gali jį nufotografuoti ir juo pasinaudoti.

Vilniaus miesto antrajame policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl antspaudo, spaudo ar dokumento pagrobimo arba pagrobtojo panaudojimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 302 str. 1 d.), kuris nepraėjus nė parai baigtas baudžiamuoju įsakymu.

Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros 1-ojo skyrius prokuroras kreipėsi į teismą su siūlymu užsienio valstybės piliečiui už šį nusikaltimą skirti 100 bazinio bausmių ir nuobaudų dydžio baudą, t. y. 5 000 eurų.


Rašyti komentarą...
L
Lietuvos piliečiai
2021-09-16 18:07:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl niekas neanalizuoja viešai, kiek yra imama iš buvusių Covid- 19 ligos ligonių, kad nustatytų jiems ar dar turi dabar antikūnių ar ne ? Kaina už kraujo paėmimą praeitą mėn. buvo 15,- Eur.+3,- Eur. O šį mėn. jau kaina pasikeitė , padidėjo ir iš paciento imama suma 19,- Eur. +3,-Eur. Adresuojama Seimo kontrolieriams> vertėtų susidomėti ar tam tikra visuomenės dalis patys gali susimokėti ????
Atsakyti
0

D
Dana
2021-09-16 16:56:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visokias baudas sugalvojate skirti, bet ne vienas nebeskaitote konstitucijos, kaip apribojamos ir pazeidziamos musu teises visur, gal pirma konstitucija pasivartykit, o paskui sugalvokit kvailas baudas uz dar kvailesnius " nusizengimus". Vemti nuo jusu kvailysciu norisi...
Atsakyti
-1

n
na na
2021-09-16 17:02:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai NĖRA joks dokumentas bet aišku būtent nuo tokio kuris advokato nesamdys ir pradėjo. Priešingu atveju byla net nebūtų pradėta
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (29)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų