Sutriko Seimo internetinio puslapio veikla

Antrąją Kalėdų dieną – sutrikimai Seimo darbe. Pastebėta, kad neveikia Seimo internetinis puslapis.

Šeštadienį žmonės socialiniuose tinkluose pradėjo stebėtis, kad neveikia 1 iš 3 pagrindinių šalies valdžios institucijų internetinis puslapis. Kol kas nėra aišku, dėl kokių priežasčių „nulūžo“ Seimo internetinis puslapis. 

Paskutinį kartą šiais metais Seimas posėdžiavo dar gruodžio 23-ąją dieną. Taip pat neseniai buvo nuspręsta, kad po naujųjų metų parlamentarai išbandys ir nuotolinio darbo funkciją.

Pirmąją naujų metų savaitę parlamentarai išbandys naują nuotolinio darbo Seime sistemą ir pagal poreikį bus pereinama prie darbo per nuotolį, sako Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

„Esame sutarę su Seimo frakcijų atstovais, kad pirmąją sausio savaitę kai rinksimės į rudens sesijos pratęsimą, (...) tuomet visi Seimo nariai galės testuoti naują nuotolinio darbo sistemą ir esant reikalu galėsime balsuoti, diskutuoti, tiesiog visus posėdžius Seimo galėsime rengti nuotoliniu būdu, jei bus toks poreikis“, – Žinių radijui sakė parlamento vadovė. 

Anot jos, perėjimas prie nuotolinio darbo vyksta pagal numatytą grafiką ir apgailestavo, kad pritrūko politinės valios priimti tam reikalingus sprendimus buvusios kadencijos Seime pavasarį, vasarą. 


Rašyti komentarą...
V
VA
2020-12-26 14:08:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
taip ir mokiniai teisinasi, dirbdami nuotoliniu: nėra interneto, užstrigo internetas, užlūžo įranga, dingo garsas ir t. t., ir pan. Gal pradės valdžia suprasti, kaip dirba ir kiti žmonės nuotoliniu dabar - per karantiną?
Atsakyti
0

a
ads
2020-12-26 10:56:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
kokie plūgai kuria tuos valdžių puslapius - dažnai juos rodo kaip "kenksmingus". Musėt pririnkta visokių giminaičių, kaip ir tuti-tuti žvaigždės laikais.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų