Su Širinskiene atkurta tvarkiečių frakcija – šį kartą ji vadinsis „Suvereni Lietuva“

Seime antradienį atkurta tvarkiečių frakcija, tik šįkart ji vadinsis „Tvarka ir teisingumas (Suvereni Lietuva)“.

Pareiškimą apie frakcijos atkūrimą per plenarinį Seimo posėdį perskaitė pirmoji parlamento vicepirmininkė Rima Baškienė.

Prieš tai ji perskaitė Seimo narės Agnės Širinskienės pareiškimą, kad ši palieka Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakciją.

Frakciją „Suvereni Lietuva“ be A. Širinskienės sudaro Kęstutis Bartkevičius, Algimantas Dumbrava, Juozas Imbrasas, Vytautas Kamblevičius, Agnė Širinskienė, Ona Valiukevičiūtė bei partijos „Tvarka ir teisingumo“ lyderis Remigijus Žemaitaitis.

Seimo opozicija piktinosi, kad tai fiktyvus žingsnis, iš tiesų A. Širinskienė ir toliau ketina veikti kaip valstiečių atstovė.

„Fiktyvūs dalykai yra nepriimtini, fiktyvios santuokos yra baudžiamos“, – teigė konservatorius Kęstutis Masiulis.

„Tikrai noriu prisipažinti, kad esu kaltas, jog savo laiku neapsaugojau Agnės Širinskienės nuo to nuopolio, kurį ji daro šiandien“, – pareiškė buvęs valstiečių frakcijos narys Povilas Urbšys.

„Ji tikrai buvo tas žmogus, kuris nuoširdžiai žiūrėjo į tą pačią politiką, ji manė, kad politika yra vertybės, dėl kurių verta eiti, verta aukotis. Bet kaip žmogui, papuolusiam į politiką, jai idėja tapo žmogus, jai vertybė tapo žmogus ir galiausiai tas žmogus tapo jos religinio garbinimo objektu. Tada mes matome, kaip žmogus degraduoja ir jis net nesupranta, į ką jis išvirsta. Kalbėti apie moralę, vertybes jau nebetenka, žmogus tampa politinio organo struktūriniu dariniu, kuris be jokios garbės ir moralės gali tapti vienu ar tapti antru, ar tapti trečiu. Tai visos mūsų politinės kultūros problema“, – kalbėjo jis.

A. Širinskienės perėjimas pas tvarkiečius sulaukė kritikos ir tarp kai kurių saviškių.

„Tai panašu į politinį savadavimą“, – feisbuke parašė Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas valstietis Vytautas Bakas.

REKLAMA

Anksčiau A. Širinskienė tvirtino sutinkanti tapti kitos frakcijos nare, jeigu to reikia „stabilumui užtikrinti, frakcijos darbui užtikrinti“.

Valstiečių frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis antradienį žurnalistams Seime sakė esąs dėkingas A. Širinskienei, kad ji nutarė žengti šį žingsnį.

R. Karbauskio teigimu, praradimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijai nebus, nes A. Širinskienė ir „toliau sėdės ten, kur sėdi, ir lankysis mūsų frakcijos posėdžiuose“.


Rašyti komentarą...
x
xxL
2019-07-09 12:39:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eik dar degtinės išgerti ir nepamiršk savo 500 rublių už kremlebotinį komentarą pasiimti.
Atsakyti
0

J
Jūrgis
2019-07-09 12:45:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu, kam tie skambūs partijų pavadinimai, visiškai neatitinkantys tikrovės. Pavadintų paprastai ir aiškiai "KITI VAGYS" Iš karto visi atsisuktų, pažiūrėtų kaip į konkurentą, imtų gerbt tarp saviškių.
Atsakyti
0

x
xxL
2019-07-09 12:14:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Širinskienė ir Co galėtų bent kiek fantazijos parodyti. Dabar gi toks įspūdis kad visos jos idėjos ir pavadinimai tiesiai iš Kermliaus keliauja. Prusokyne jau naudojamos sąvokos suverenus internetas ir suvereni demokratija, o pas Širinskienę suvereni Lietuva. Prisiminus TT įkūrėjo Pakso pareiškimus, susitikimus kremliuje, pagyras kremliaus nusikaltėliams ir TT partijos generalinio rėmėjo sąsajas su kremliumi man klausimų dėl tvarkos ir teisingumo tikrųjų šeimininkų neliko.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų