agnė širinskienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „agnė širinskienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „agnė širinskienė“.

Lietuvius iššaudyti grasinęs vaikinas išgirdo nuosprendį – Širinskienė jo žodžius vadina rimtais

Prokuratūra nusprendė nebausti pernai metų pabaigoje internete demaskuoto 22-ejų metų Šalčininkų rajono gyventojo, garbinusio Rusiją ir kalbėjusio, kad jei turėtų Kalašnikovo automatą, visus Lietuvoje iššaudytų. Kai kurie politikai sako nesuprantantys dvigubų standartų, kai politikai netenka Seimo mandato už skaičiuočių atkartojimą, o atvirai neapykantą šaliai, kurioje gyvena, kurstantys žmonės lieka nebaudžiami.  Daugiau apie tai – TV3 žiniose.

Širinskienė mano, kad Seimas pavasarį pritars pelno mokesčio didinimui gynybos tikslams

Mišrios Seimo narių grupės atstovė Agnė Širinskienė mano, kad parlamentarai susitars dėl pelno mokesčio kėlimo gynybos reikmėms iki šios parlamento kadencijos pabaigos. „Ne veltui Seime yra sakoma, kad jeigu sprendžiama dėl mokesčių, tai reikia daryti pirmaisiais ar antraisiais kadencijos metais.

„Vardan Lietuvos“ keliamas Širinskienės klausimas: buvusi bendražygė tvirtina, kad nė vienas nepanoro naujos kolegės

Jau kurį laiką parlamento koridoriuose netilus kalboms apie tai, jog Mišrios Seimo narių grupės atstovė Agnė Širinskienė ketina jungtis prie Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ frakcijos, politinės jėgos lyderis Saulius Skvernelis tikina, jog su buvusia bendražyge yra diskutuojama dėl bendros ateities. Visgi, panašu, demokratų frakcijoje nuomonės dėl galimybės į komandą priimti A. Širinskienę – išsiskiria.

Seimas linkęs pritarti siūlymui priversti politikus grąžinti už gyventojų pinigus įsigytą įrangą

Parlamentas ketvirtadienį po pateikimo pritarė Seimo statuto pataisoms, kuriomis buvo siūloma įpareigoti Seimo narius po kadencijos grąžinti už parlamentines lėšas įsigytą įrangą. Už pasiūlymą balsavo 49 Seimo nariai, prieš 12, susilaikė 33 parlamentarai. Projekto iniciatorė Mišrios Seimo narių grupės narė Agnė Širinskienė siūlė, kad naujoji tvarka būtų taikoma dar šios kadencijos Seimui. „Kadangi dėl Konstitucijos 60 str.
2024-04-11

Ramūno Karbauskio ir kitų politikų sukelta panika dėl Lietuvos karių Ukrainoje – laužti iš piršto: „Čia ne ministro reikalas“

Trečiadienį laidoje „TOP 3“ – svarbiausios aktualijos kitu kampu. Kodėl kalbos, kad naujasis krašto apsaugos ministras Laurynas Kasčiūnas siųs Lietuvos karius į Ukrainą yra laužti iš piršto? Ar, galimo karo atveju, mūsų šalies medikai būtų tam pasirengę? Galiausiai, dėl ko Algis Ramanauskas-Greitai įsivėlė į nesutarimus su Agne Širinskiene? Visa tai – jau šį vakarą per TV3. Valstiečių lyderis Ramūnas Karbauskis ir kai kurie kiti politikai skelbia pavojų – neva naujai paskirtas krašto apsaugos...

Širinskienė apie VSD komisijos išvadą: „Yra naudos siekiančių asmenų“

Seimo Valstybės saugumo departamento (VSD) pranešėjo Tomo Gailiaus istoriją analizavusi Seimo komisijai paviešino parlamentinio tyrimo išvadas, kad VSD vadovas Darius Jauniškis talkino tuometiniam kandidatui Gitanui Nausėda, o atsisakęs liudyti tyrimo komisijai prezidentas pažeidė priesaikos nuostatas.

Širinskienė siekia, kad Seimo nariams po kadencijos reikėtų grąžinti įrangą, įsigytą už parlamentines lėšas

Kilus abejonėms dėl Seimo narių kanceliarinių lėšų naudojimo tvarkos, parlamentarė Agnė Širinskienė registruoja Seimo statuto pakeitimus, kuriais politikai būtų įpareigoti pasibaigus kadencijai grąžinti Seimo kanceliarijai telefonus ir kompiuterinę įrangą, įsigytą už mokesčių mokėtojų pinigus. Jeigu Seimo nariai norėtų įrangą pasilikti sau, jie turėtų susimokėti už šiuos daiktus asmeninėmis lėšomis grąžindami dalį jiems įsigyti panaudotų parlamentinių lėšų.

Anušauskui užsiminus apie galimai neskaidrius viešuosius pirkimus, Širinskienė kreipėsi į Antikorupcijos komisiją

Iš krašto apsaugos ministro pareigų atsistatydinančiam Arvydui Anušauskui užsiminus apie galimą spaudimą viešųjų pirkimų metu, Lietuvos valstiečių žaliųjų frakcijos Seime narė Agnė Širinskienė kreipėsi į Seimo antikorupcijos komisiją. Apie tai šeštadienį ji pranešė socialiniame tinkle „Facebook“. Parlamentarės teigimu, ministro pateikta informacija kelia daug klausimų dėl konkursų skaidrumo.

Užsimojo įvesti naują mokestį ir didinti PVM: „Kiek jau galima kamšyti skyles eilinių žmonių sąskaita?“

Seimo frakcijų vadovai pritaria, kad Lietuvos gynybai reikia didesnio finansavimo. Kad šis tikslas būtų įgyvendintas, užsimenama ir apie naujo mokesčio įvedimą. O tai galėtų nulemti ir didesnį pridėtinės vertės mokesčio (PVM) tarifą. Tačiau Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos atstovai kategoriškai nesutinka, kad PVM tarifas turėtų būti didinamas.
2024-01-18

Gentvilas atkirto „Jozitai“ dėl žinutės čekyje: „Reikia suprasti, kas kritikuoja valdžią“

Vienas iš Lietuvos degalinių tinklų nusprendė gyventojams priminti, kodėl nuo Naujųjų Metų už dujų balioną gyventojai moka beveik 8 eurais daugiau. Štai „Jozita“ čekiuose pradėjo rašyti, kad kaina už dujas padidėjo dėl konservatorių kaltės. Tačiau Aplinkos ministras ragina nedaryti skubotų išvadų ir suprasti, kas kritikuoja valdžią.
2024-01-11
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų