Kaip praneša BBC, mažiausiai 10 žmonių mirė dėl stingdančio šalčio kaimyninėje Lenkijoje. Vieną šalčiausių naktų temperatūra Rusijoje nukrito iki 30 laipsnių šalčio.
Italijoje atšaukti keltai ir skrydžiai, mokiniams taip pat nereikės eiti į mokyklas, nes pietiniuose rajonuose jos uždaromos.
Turkija taip pat buvo paveikta. Bosforo uostas buvo uždarytas, laivyba sustojo, kuomet didelė pūga kirto Stambului. Taip pat teko nutraukti ir daugiau nei 650 skrydžių.
Dažniausiai švelnias žiemas patiriančiai Graikiją apžnaibė 15 laipsnių šaltis. Šiaurinėje šalies dalyje dėl šalčio žuvo emigrantas iš Afganistano. Keliai čia buvo uždaryti.
Atėnuose temperatūra nekilo aukščiau 0 laipsnių, keletas salų buvo padengtos sniegu.
Kai kuriose graikų salose glaudžiasi tūkstančiai imigrantų, dėl šalčio daugelis jų perkeliami į laikinus būstus ir šildomas palapines.
Benamių nakvynės namai Italijoje dirba ir dieną, ir naktį, dėl to, kad šaltas oras nusinešė septynių žmonių gyvybes, penki iš jų gyveno po atviru dangumi.
Oro uostai Sicilijoje, Bari ir Brindisi buvo uždaryti sekmadienį. Romoje taip pat vyravo žema temperatūra.
Rusijos gyventojai taip pat turėjo iššūkių - galėjo pasidžiaugti šalčiausiomis stačiatikių Kalėdomis per pastaruosius 120 metų.
Prahoje buvo užfiksuota šalčiausia naktis šią žiemą. Čia žuvo trys žmonės, du iš jų buvo benamiai.
Bulgarijoje du imigrantai iš Irako buvo rasti negyvi miške šalies pietryčiuose.
Šalti orai vyravo ir tebevyrauja didžiojoje Europos dalyje.