• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sportininkų nuogąstavimai, kad po olimpinių žaidynių ir šį rudenį Trakuose surengtos prestižinės pasaulio irklavimo meistrų regatos Trakų irklavimo bazė bus galutinai išbraukta iš sporto objektų sąrašo, išsipildė.

REKLAMA
REKLAMA

„Nuo spalio 17 dienos bazė nebedirbs“. Toks skelbimas vakar papuošė visų sporto salių, drabužinių ir net tualetų duris, praneša „Lietuvos rytas“.

REKLAMA

Policijos darbuotojai prasitarė, kad penktadienį bus uždarytas ir įvažiavimas į sporto kompleksą - pareigūnai įleis tiktai savus.

Sprendimas grąžinti visą sporto komplekso turtą Lietuvos policijos mokymo centrui priimtas praėjusį ketvirtadienį.

Policijai pakako vienos savaitės apsispręsti išmesti iš jos sportininkus.

REKLAMA
REKLAMA

Rugsėjį vienas po kito buvo rengiami Trakų kompleksą valdančios viešosios įstaigos dalininkų susirinkimai.

Policijos iniciatyva juose spręstas tik vienas esminis klausimas - kaip kuo skubiai likviduoti šią viešąją įstaigą ir jos valdomą turtą perduoti Trakuose jau senokai įsikūrusiam Policijos mokymo centrui.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Praėjusią savaitę pavyko sudėti galutinius taškus. Nuspręsta panaikinti sutartis, pagal kurias turtą valdė viešoji įstaiga

Trakų nacionalinis sporto ir sveikatingumo centras.

Už užrakintų elingų durų lieka ne tik pradedančių sportininkų, bet ir Lietuvos irklavimo rinktinės sportiniai laivai.

„Policija paprasčiausiai pareiškė nutraukianti turto panaudos sutartį, kurią buvo sudariusi su viešąja įstaiga, ir taškas“, - sakė Lietuvos irklavimo federacijos prezidentas Artūras Jukna.

REKLAMA

Formalus šių sprendimų motyvas - viešosios įstaigos skolos. Prieš kelerius metus jos siekė bemaž pusę milijono. Šįmet sumažėjo iki 250 tūkst. litų.

Trakų bazė - tik vienas iš daugybės sovietmečiu veikusios „Dinamo“ sporto draugijos sporto objektų, kurie 1992 metais Gedimino Vagnoriaus vadovaujamos Vyriausybės nutarimu buvo perduoti Lietuvos vidaus reikalų sistemai.

REKLAMA

Nutarime pažymėta, kad šis turtas sukurtas valstybės lėšomis ir turi būti panaudotas sporto klubų veiklai, aukšto meistriškumo sportininkams ugdyti, vaikų ir paauglių, esančių nepilnamečių įskaitoje, užimtumui.

Tačiau beveik visi perimti objektai arba sunaikinti kaip sporto objektai, arba naudojami policijos pareigūnų fiziniam ir profesiniam rengimui.

Apie tai – LNK žinių videoreportaže.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
rekomenduojame
  • Šventiniai atradimai su VILVI

TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų