Sostinėje automobilis rėžėsi į motorolerį: dviratės transporto priemonės vairuotojas – ligoninėje

Pirmadienio pavakarę Vilniuje įvyko avarija, kurios metu nukentėjo asmuo. Po automobilio ir motorolerio susidūrimo, pastarojo vairuotojas buvo išgabentas į ligoninę.

4

Avarija Vilniaus Ukmergės gatvėje, netoli prekybos centro „Depo“, įvyko 19.30 val., kuomet automobilis, važiuodamas pagrindine gatve, suko į kairę ir nepastebėjęs priešpriešine eismo juosta atvažiuojančio motorolerio rėžėsi į jį. 

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sostinėje automobilis rėžėsi į motorolerį: dviratės transporto priemonės vairuotojas – ligoninėje

Pirminiais duomenimis abu vairuotojai buvo blaivūs. Incidento metu nukentėjo dviratės transporto priemonės vairuotojas. Jam galimai lūžo koja, todėl atvykę medikai vairuotoją išgabeno į ligoninę. Tiek motoroleris, tiek automobilis gana stipriai apdaužyti.

Įvykio vietoje formavosi automobilių spūstis, tačiau jau dabar nelaimės padariniai likviduoti.

Papildyta:

Policijos departamentas praneša, kad motorolerininkas važiavo degant raudonam šviesoforo signalui, o štai į kairę sukančiam vairuotojui degė žalia.

19 val. 21 min. Vilniuje, šviesoforo reguliuojamoje Ukmergės, Perkūnkiemio ir A. Vienažindžio gatvių sankryžoje (apšviesta), į kairę degant leidžiamam šviesoforo signalui sukęs automobilis „Toyota Auris“, vairuojamas 34 metų vyro, susidūrė su priešinga kryptimi tiesiai (degė draudžiamasis signalas) važiavusiu mopedu „Yamaha Aerox“.

Sužeidimus patyręs dviratę transporto priemonę vairavęs 15 metų paauglys paguldytas į ligoninės Reanimacijos skyrių. Nepilnametis teisės vairuoti tokios kategorijos transporto priemonės neturi.


Rašyti komentarą...
G
Gintaras
2020-10-13 05:49:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skubėjimas, noras pralįsti ir padaro tokias situacijas. Teises atimti, tegul truputį pailsi nuo vairavimo. Papratę visi nardyti kaip kregždės. Ir prisinardo.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų