Skvernelis: „Seimo nario asmuo yra neliečiamas“

Seimo opozicijos lyderis Saulius Skvernelis teigia, kad yra per daug neatsakytų klausimų dėl to, kas įvyko Seimo nario Mindaugo Puidoko kabinete atliekant kratą, tačiau fizinė prievarta bet kokiu atveju negalima.

„Šiandien bent jau man daugiausia klausimų kelia tai, ką pasakė Seimo narys M. Puidokas, kad prieš jo asmenį naudota prievarta. Konstitucijoje labai aiškiai pasakyti keli Seimo narių apsaugos arba imuniteto atvejai. Besąlygiškai Seimo nario asmuo yra neliečiamas“, – ketvirtadienį Seime žurnalistams sakė jis.

„Jeigu yra sankcionuota krata, tai nelaikoma Seimo nario imuniteto pažeidimu. Tačiau jeigu jo atžvilgiu naudota fizinė prievarta, mano galva, tai yra esminis Konstitucijos pažeidimas“, – teigė S. Skvernelis.

Kita vertus, jis pabrėžė, kad apie galimą fizinę prievartą pranešė tik Seimo narys.

„Kol kas nežinome aplinkybių, kas ten buvo“, – teigė opozicijos lyderis.

Seimo Darbo partijos frakcijos narys M. Puidokas ketvirtadienį pareiškė Seime patyręs STT agentų smurtą, teisėsaugai atliekant kratą jo kabinete Seime.

STT pranešė, kad jos darbuotojai turėjo prievarta paimti telefonus iš M. Puidoko, nes parlamentaras atsisakė vykdyti teisėtus pareigūnų reikalavimus.

Seimo narys tvirtino, kad pareigūnai jį smaugė, įplėšė drabužius, iki kraujo subraižė ranką.

STT teigia atliekanti ikiteisminį tyrimą dėl galimos korupcijos, M. Puidoko padėjėjas Kęstutis Motiečius įtariamas papirkimu ir prekybos poveikiu.

Tyrimas pradėtas gavus Seimo nario konservatoriaus Mato Maldeikio pranešimą apie bandymą jį papirkti.

Tyrimo duomenimis, M. Puidoko padėjėjas Kęstutis Motiečius Seimo patalpose pasiūlė M. Maldeikiui 50 tūkst. eurų kyšį, kad Seimo narys asmeniškai palaikytų ir paveiktų kitus kolegas, kad būtų sustabdytas ar atidėtas neribotam laikui Loterijų ir lošimų mokesčio įstatymo pakeitimo projekto priėmimas.


Rašyti komentarą...
M
M
2021-06-10 16:52:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visų pirma ,S Skvernelis ne eilinis milicininkas o karininkas,o antrą , Seimo nario negalima tampyti kaip kokio vaikigalio ,ar neliečiamybę jau nieko ST T nereiškia?
Atsakyti
-1

R
Rs
2021-06-10 16:20:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kvailas komentaras
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų