Maldeikis: Puidokas įsivaizdavo, kad mane neblogai pažįsta

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų parlamentaras Matas Maldeikis sako, kad 50 tūkst. eurų kyšis jam buvo pasiūlytas apytiksliai prieš mėnesį ir tuomet jis kreipėsi į teisėsaugos pareigūnus.

„Galiu patvirtinti tai, kas yra Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pranešime“, – teigė parlamentaras.

STT pranešė, kad sulaikė Darbo partijos frakcijos nario Mindaugo Puidoko padėjėją Kęstutį Motiečių, kuris įtariamas papirkimu ir prekyba poveikiu. 

Manoma, kad 50 tūkst. eurų kyšis M. Madeikiui buvo pasiūlytas už tai, kad šis pats stabdytų ir paskatintų kitus Seimo narius nepritarti Loterijų ir lošimų mokesčio įstatymo pakeitimams.

Puidokas suskubo skųstis pirmas

Vykdant tyrimą ketvirtadienį buvo atliktos kratos Seime, tarp jų ir M. Puidoko kabinete. Taip pat buvo atlikta jo asmens krata.

M. Puidokas suskubo pats pirmasis iš Seimo plenarinių posėdžių salės paskelbti, kad STT pareigūnai neva jį užpuolė, smurtavo, suplėšė drabužius ir smaugė. 

STT pranešė, kad pareigūnai siekė paimti tyrimui reikšmingus mobiliosius telefonus, bet Seimo narys nevykdė jų teisėtų reikalavimų, todėl telefonai buvo paimti prievarta.

Maldeikis su Puidoku buvo kursiokai

Savo ruožtu M. Maldeikis teigia labai pasitikintis STT ir matęs, kaip dirba pareigūnai. Jų darbą jis įvertino kaip profesionalų.

„Mes jau ne toje epochoje gyvename, kad galėtume tokias banalias korupcines schemas turėti“, – sakė M. Maldeikis.

Paklaustas, kodėl pakišai buvo pasirinktas būtent jis, M. Maldeikis svarstė, kad M. Puidokas galėjo įsivaizduoti neblogai jį pažįstantis.

„Aš manau, kad jis įsivaizdavo, kad jis mane neblogai pažįsta, nes mes buvom vienam kurse. Jis buvo atėjęs dėl vieno teisės akto projekto, kurį kartu teikėme“, – sakė politikas.

M. Maldeikis teigia negalintis plačiai komentuoti situacijos, nes vyksta ikiteisminis tyrimas, todėl jam taip pat taikomi informacijos sklaidos apribojimais.

REKLAMA

Norima labiau apmokestinti loterijų ir lošimų veiklą

Neseniai parlamentarai Andrius Kupčinskas, Virgilijus Alekna, Marius Matijošaitis, Andrius Mazuronis, Jonas Gudauskas, Domas Griškevičius, Audrius Petrošius, Tomas Bičiūnas, Viktoras Fiodorovas, Deividas Labanavičius, Sergejus Jovaiša buvo pateikę Loterijų ir lošimų mokesčio įstatymo pakeitimo projektus, kuriais norėta labiau apmokestinti loterijų ir lošimų veiklą. 

Parlamentarai pasiūlė bazinį apmokestinimą didinti nuo 5 iki 10 proc. Manoma, kad į valstybės biudžetą tai papildomai atneštų 2 mln. eurų. 

Pakeitimais taip pat pasiūlyta, kad loterijų organizatoriai paramai skirtų ne 8 proc. kaip dabar, o 16 proc. nuo nominaliosios per kalendorinių metų ketvirtį išplatintų loterijos bilietų vertės. 

M. Puidokas detaliai papasakojo, kas nutiko jo kabinete:


Rašyti komentarą...
J
Juozas
2021-06-10 13:15:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Fantazuoja tas maldeikis ka noret kokia mama toks ir sunelis tikiuosi ju daugiau nieks nerinks i valdzia
Atsakyti
-5

J
JO
2021-06-10 13:06:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
NETIKIU
Atsakyti
-2

T
Tikrai
2021-06-10 13:29:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nebent turi įrašą, kitaip tuo skandalistu nepatikėsiu.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų