Generalinė prokuratūra: Puidoko padėjėjas Motiečius – sulaikytas Papildyta 13.39 val.

Generalinės prokurorės pavaduotojas Gintas Ivanauskas ketvirtadienį pranešė, kad papirkimu ir prekyba poveikiu įtariamas Seimo nario Mindaugo Puidoko padėjėjas Kęstutis Motiečius yra sulaikytas.

Po Seimo nario „darbiečio“ Mindaugo Puidoko pareiškimo, kad savo kabinete patyrė Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) agentų smurtą, į parlamentą ketvirtadienį iškviestas Generalinės prokuratūros atstovas.

„Šiandien atlikti tam tikri procesiniai veiksmai, atliekant tyrimą, kuris pradėtas Seimo nariui Matui Maldeikiui kreipusis į STT dėl galimo papirkimo jo. Tyrimą atliekant buvo nustatytos vietos, kur reikėtų atlikti tam tikrus procesinės prievartos veiksmu ir kokių asmenų atžvilgiu. Taip pat ir Seimo rūmuose atlikti tam tikri procesiniai veiksmai ir kratos. 

Šiandien yra sulaikytas vieno iš Seimo narių, Mindaugo Puidoko, padėjėjas, kuris įtariamas prekyba poveikiu“, – Seime ketvirtadienį kalbėjo G. Ivanauskas.

Jo teigimu, kol kas anksti komentuoti, ar M. Puidokas bus traukiamas baudžiamojon atsakomybėn.

Įtaria siūlius 50 tūkst. eurų kyšį

STT ketvirtadienį informavo, kad atlieka ikiteisminį tyrimą po Seimo nario konservatoriaus Mato Maldeikio pranešimo apie bandymą jį papirkti. Papirkimu ir prekyba poveikiu įtariamas M. Puidoko padėjėjas Kęstutis Motiečius, jis ketvirtadienį buvo sulaikytas.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, parlamentaro padėjėjas K. Motiečius Seimo patalpose pasiūlė M. Maldeikiui 50 tūkst. eurų kyšį, kad Seimo narys asmeniškai palaikytų ir paveiktų kitus Seimo narius, kad būtų sustabdytas ar atidėtas neribotam laikui Loterijų ir lošimų mokesčio įstatymo pakeitimo projekto priėmimas.

Tuo metu M. Puidokas ketvirtadienį pranešė savo darbo kabinete Seime patyręs STT agentų smurtą – neva buvo smaugtas, suplėšyti jo drabužiai, iki kraujo sudraskyta ranka, atimti asmeniniai daiktai.

M. Puidokas detaliai papasakojo, kas nutiko jo kabinete:


Rašyti komentarą...
L
Lųli
2021-06-10 14:09:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia manau Maldaikio provokacija! Kas yra prieš Konservatorius,laisvės partiją ir liberalus,tai taip susidorojama su visais.Už šmeižtą Maldaikis turėtų atsakyti pagal įstatymą!!!
Atsakyti
-2

V
Vitas
2021-06-10 14:27:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pirmiausia atsakomybėn traukti reikia Maldeikį , juk ne pirmoji nesąmonė , obuolys nuo obels netoli nurieda .
Atsakyti
0

h
hmm
2021-06-10 14:37:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
O čia kartais - ne grubiai tašytas bandymas nukreipti dėmesį nuo visų Pavilionio akibrokštų?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų