Skvernelis persigalvojo: nuo spalio 1-osios nedraus renginių, bet ragina nuo jų susilaikyti

Nuo spalio 1-osios masiniai renginiai Lietuvoje nebus draudžiami, tačiau savivaldybės rekomenduojamos nuo jų susilaikyti. Nors dar visai neseniai premjeras Saulius Skvernelis tvirtino, kad nuo spalio tokie renginiai, kaip miesto šventės, nebebus leidžiami, dabar jis tvirtina, kad tėra rekomenduojama jų nerengti.

Rugsėjo 21-ąją S. Skvernelis pranešė, kad nuo spalio 1 d. masiniai renginiai, tokie kaip miesto ar derliaus šventės, nebebus leidžiami. Tačiau sprendimas dėl renginių ribojimo buvo patikėtas ne Vyriausybei, o savivaldybėms.

„Nuo spalio 1 dienos ketiname nebeleisti rengti tokių masinio susibūrimo renginių kaip miestų ar derliaus šventės, kur itin sunku užtikrinti ir kontroliuoti saugumo reikalavimų laikymąsi. Formaliai jų tarsi laikomasi, bet realiai – nė kiek“, – „Facebook“ rašė S. Skvernelis.

Vis dėlto šį trečiadienį premjeras tvirtino, kad renginiai bus ne draudžiami, o tiesiog rekomenduojama nuo jų susilaikyti. 

„Iš kur jūs sugalvojote, kad bus ribojami renginiai masiniai? Tai yra rekomendacijos forma, kur sprendžia pačios savivaldybės. Šiandien privalomųjų nurodymų nebus dėl masinių ir kitokių renginių. Tai yra rekomendacija. Manau, daugelis savivaldybių tai girdi ir supranta“, – žurnalistams sakė S. Skvernelis.

115 naujų atvejų

Iš 115 naujų koronaviruso atvejų 55 registruoti Kauno apskrityje, daugiausia jų siejama su protrūkiu Valstybiniame Kauno muzikiniame teatre, trečiadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Taip pat 22 atvejai registruoti Vilniaus, 19 – Šiaulių, po šešis – Telšių ir Klaipėdos, keturi Panevėžio, du Alytaus ir vienas Marijampolės apskrityse.

Po kontakto su sergančiaisiais, epidemiologų vertinimu, užsikrėtė 84 asmenys, iš jų 63 atvejai siejami su židiniais.


Rašyti komentarą...
R
Romasis
2020-09-30 14:50:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nedraudziu bet rekomenduoju nebalsuokit uz piziaus partija!!!
Atsakyti
-3

L
Lina
2020-09-30 15:01:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
SS pirmininkas vykdo PSO, šaraškino kontoros nurodymus. O PSO neturi nieko bendra su sveikata, lobistai, farmkompanijų korupcininkai. O SS dar rinkimų palauks, paskui savo padarys, jau yra nurodymas, kad 15 dieną bus karantinas. Protingos šalys nutarė negriaut savo ekonomikos, o SS tik buvęs pareigūnas, nieko nesupranta ekonomikoj ir su skaičiais nedraugauja. Kaip ir veryga!!! Du idijotai, kurie yra apsišaukėliai ir vykdo tautos genocidą atvira forma!!
Atsakyti
-6

?
?
2020-09-30 17:32:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl pavasarį sergančiųjų skaičiams nesiekus dešimčių įvedė karantiną, o dabar net sunku uždraust didelius renginius, kai kiekvieną mielą dieną virš šimto patvirtinta naujų susirgimų? Absurdas...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų