renginiai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „renginiai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „renginiai“.

Atšaukiamas vienas didžiausių vasaros festivalių: sako, kad po pandemijos reikia ieškoti naujų formų

Vienam didžiausių Lietuvos festivalių „Galapagai“ paskelbus, jog šios vasaros renginys atšaukiamas dėl pasaulio festivalius ištikusio „restarto“, didžiųjų Lietuvos festivalių organizatoriai teigia, jog po pandemijos jų dalyviai pasikeitė, todėl reikia ieškoti naujų būdų pritraukti žmones.
Aktualijos Prieš 6 val.

Restorano terasoje – vasaros sutiktuvių šventė: apsilankė ir Bunkė, Nainė, Bosas

Vilniaus širdyje įsikūręs restoranas trečiadienio vakarą surengė vasaros sutiktuvių šventę – būrį garsių svečių pakvietė į restorano terasos atidarymą, kurio metu garsenybės dalinosi netradiciškais, pagrinde iš daržovių pagamintais patiekalais ir skanavo unikalių kulinarinių improvizacijų. Patekti į geriausių Lietuvos restoranų sąrašą šįmet pretenduojantis restoranas „Augustin“ skelbia naujieną.
2024-05-23

Naglis Bierancas suprato, kad reikia dirbti, gana atostogauti

Štai tokių žvaigždžių desantas „nusileido“ į „Domus galerija“ aikštelę Vilniuje, kur vyko interjero ir eksterjero studijos VIPZONE naujienų pristatymas „Inovatyvūs sprendimai kiemo erdvei“.   Naglimantas užsimanė beveik visko, ką pamatė Žinomas nuomonės formuotojas, šokėjas ir fotografas Naglis, išvydęs didžiulę VIPZONE ekspoziciją, neslėpė, kad jam reikia visko: ir lauko baldų, ir griliaus, ir masažinio SPA baseino, ir modernios „Renson“ pavėsinės. „Visko jie ten turi, visko noriu.
2024-05-20

Savaitgalį Kaunas kviečia gyventojus dalyvauti kultūriniuose renginiuose

Artėjant Šv. Velykoms kauniečiai kviečiami dalyvauti nemokamuose renginiuose ir patirti miesto kultūrinį ritmą. Artėjantį savaitgalį gyventojus džiugins koncertai, parodos, ekskursijos ir filmų peržiūros. Šeštadienį miesto gyventojai kviečiami apsilankyti Prancūziškos muzikos koncerte, kuris vyks Nacionaliniame M. K. Čiurliono dailės muziejuje.
2024-03-22

Ilgamečiams renginiams negavus paramos iš sostinės, savivaldybė mini didelę konkurenciją

Daliai kultūros atstovų ir politikų kritikuojant sostinėje vykdytą kultūros rėmimo konkursą, kuriame finansavimo negavo nė vienas šiuolaikinės muzikos projektas, savivaldybė sako, kad muzikos ir festivalių paramos konkursuose buvo didžiausia konkurencija, finansavimas skirtas ir naujai atsiradusioms iniciatyvoms. Kovo pradžioje socialdemokratas Tadas Vinokuras kreipėsi į Vilniaus merą Valdą Benkunską ir kultūros ministrą Simoną Kairį dėl sostinėje įvykdyto kultūros rėmimo konkurso.
Aktualijos 2024-03-17

Paaiškėjo, kaip elgtis su įsigytais bilietais į atšauktą LP koncertą

Vasario 27-ąją paaiškėjo, kad su Rusijos spalvų džemperiu socialiniuose tinkluose pasirodžiusios atlikėjos LP koncertas Kaune neįvyks. Iš pradžių koncertą atšaukė pati „Žalgirio“ arena, o vėliau paskelbta, kad naujos vietos renginiui neieškos ir organizatoriai. Paaiškėjo, ką gali daryti atlikėjos gerbėjai, įsigiję bilietus į atšauktą pasirodymą.  „Žalgirio“ arena socialiniuose tinkluose pasidalijo informacija, kaip elgtis su įsigytais bilietais.
2024-02-29

Gerbėjai masiškai perpardavinėja bilietus į LP pasirodymą Kaune: „Nebesinori į tokį koncertą“

Muzikos gerbėjus sukrėtė amerikiečių atlikėjos LP akibrokštas socialiniuose tinkluose. Lietuvoje netrukus koncertuosianti atlikėja pasirodė su Rusijos spalvų džemperiu bei pareiškė, kad pasiilgo gerbėjų rusų. Nors renginį organizuojantys „Medusa Concert“ nusprendė jo neatšaukti, socialiniuose tinkluose masiškai perpardavinėjami gerbėjų įsigyti bilietai.

LP koncertas Lietuvoje atšaukiamas nebus: organizatoriai nemato tam pagrindo

Pirmadienį vakare muzikos gerbėjus sukrėtė amerikiečių atlikėjos LP akibrokštas socialiniuose tinkluose. Lietuvoje netrukus koncertuosianti atlikėja pasirodė su Rusijos spalvų džemperiu bei pareiškė, kad pasiilgo gerbėjų rusų. Nors „Žalgirio“ arena, kurioje kovo 4 d. turi įvykti atlikėjos koncertas, pareiškė pasiruošusi jį atšaukti, renginį organizuojantys „Medusa Concert“ tam pagrindo nemato.

„Muzikos salės“ scenoje – aukščiausio lygio techniniai sprendimai

Šį ketvirtadienį prasidės 9-oji AGATA „Muzikos salė“. Keturias dienas truksiantis renginys – tai daugiausia atlikėjų ir muzikos profesionalų pritraukianti muzikos industrijos šventė Lietuvoje, kurios šių metų programoje yra daugiau nei 50 koncertų, susitikimų bei diskusijų.
2024-02-20

Paskelbta, kurie dainų šventės renginiai bus mokami ir kada bus galima įsigyti bilietus

Iki šiemet šimtmetį mininčios Lietuvos dainų šventės likus daugiau nei keturiems mėnesiams, paskelbta mokamų renginių bilietų prekybos pradžia – juos bus galima įsigyti jau nuo šio savaitgalio. Šiemet žiūrovai pirks bilietus norėdami pamatyti keturis iš keturiolikos Dainų šventės renginių, o Dainų dieną Vilniaus Vingio parke stebės arba iš nemokamų stovimų vietų, arba iš mokamų sėdimų.
2024-02-20
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų